Rap bez dubli

Rap bez dubli

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2016-04-25 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

To już dziesiąta odsłona spontanicznej akcji twórczej pod kryptonimem Rap Bez Dubli. Tym razem do pomysłodawców cyklu, Oera i Pafarazziego, dołączyli Golden, Kuba Knap oraz jeden z ubiegłorocznych Młodych Wilków Popkillera, Nieznanyklarenz. Numer który powstał z tej szerokiej kooperacji zatytułowano "Wesoła smutna piosenka", niesie on z sobą sporo uśmiechu, ale nie bez nutki melancholii, do tego tłuste bity, dobre zwrotki oraz nawiązania do klasyki polskiej kinematografii. W poprzednich odcinkach cyklu wzięli udział między innymi: Pyskaty, Gonix, Skorup i KęKę.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-05-27 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

Zapraszamy do sprawdzenia ósmego z kolei odcinka "Rapu bez dubli", który rozpoczyna nowy sezon serii spontanicznych utworów tworzonych całkowicie od podstaw, w jednym miejscu i czasie. W tym odcinku do bitu Oera dograli się Pafarazzi oraz gościnnie KęKę.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-01-18 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Rap bez dubli" Skorup, Bu, Dj Bambus, Oer (B.O.K), Pafarazzi - "Piotruś ..." [odc. 7]

Rap bez dubli, czyli spontaniczny utwór tworzony całkowicie od podstaw, w jednym miejscu i czasie. Tym razem ekipa RBD zagościła w Katowicach a w odcinku udział wzięli reprezentanci Maxflo; Skorup, BU oraz Dj Bambus. Zapraszamy do sprawdzenia, siódmego z kolei odcinka RBD, który kończy sezon 2013. Odcinek został nakręcony w 12Cali Vinyl Shop oraz w studiu nagrań Maxflo.

video
dodano: 2013-07-25 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

"Rap bez dubli" feat. Pyskaty, DJ Noriz, Alias - Berlina [odc. 5]

"Rap bez dubli" to inicjatywa, która narodziła się w 21 Music Studio w Bydgoszczy, prowadzonym przez Oera (B.O.K). Tam też powstały pierwsze odcinki tego cyklu. Oer oraz Pafarazzi, pomysłodawcy projektu, zapraszają wykonawców aby wspólnie stworzyć spontaniczny numer całkowicie od podstaw, w jednym miejscu i czasie. W piątym odcinku Rapu bez dubli gośćmi 21MS była ekipa Aptaun w składzie: Pyskaty, DJ Noriz oraz Alias. W poprzednich odcinkach RBD udział wzięli miedzy innymi: Justyna Kuśmierczyk, Klemens oraz przedstawiciele bydgoskiego podziemia Person i ekipa WMW. W przygotowaniu są kolejne odsłony serii z nowymi, bardzo ciekawymi gośćmi, których RBD będzie odwiedzać także w ich studiach i miejscach nagrań.