Meek Oh Why?

Meek Oh Why?

dodano: 2022-02-22 09:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

“Gdyby doszło do eksplozji słońca, mielibyśmy 8 minut i 20 sekund, zanim energia wybuchu dotarłaby do Ziemi” - tą sentencją Meek, Oh Why? zaprasza nas na teledyskowy seans prezentujący jego najnowszy singiel pt. “Nocne Niebo”. Obraz do utworu został wyreżyserowany przez Helenę Ganjalyan oraz Bartosza Szpaka. Równolegle z ujawnieniem singla “Nocne Niebo” wystartowała przedsprzedaż czwartej płyty muzyka pt.: “Offline”.

Tagi:
dodano: 2019-11-21 17:30 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

"Zachód" to trzeci, a zarazem najbardziej przełomowy album projektu "Meek, Oh Why?". Futurystyczne synthowe brzmienie w połączeniu z intrygującą liryką i wyjątkową lekkością wokalną Mikołaja składa się na hipnotyczną całość, która w naszym odczuciu odkrywa nowe oblicze muzyki balansującej między hiphopem, a popem alternatywnym. Album promuje teledysk do tytułowego singla w reżyserii Olgi Czyżykiewicz i zdjęciami Adama Romanowskiego w którym usłyszymy gościnnie Sarsę oraz trio Hyper Son.

dodano: 2018-06-26 12:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Sezon festiwalowy już się zaczyna, a naszym obowiązkiem jest informować o zanych imprezach, gdzie wystąpią artyści bliscy naszym klimatom (no i o zacnych imprezach w ogóle...)! Informowałem już o Innych Brzmieniach - grzechem byłoby więc nie wspomnieć o festiwalu, który szeroko pojętą alternatywę eksploruje od kilku ładnych lat i stanowi już klasę samą w sobie. Dwa lata temu miałem okazję być na tej imprezie (TUTAJ możecie przeczytać zapis moich wrażeń) i bardzo ją sobie cenię, bo wrażenia były niesamowite - to katowicki OFF Festival!

video
dodano: 2017-11-13 12:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Meek, Oh why? powraca z nowym, jak zawsze niekonwencjonalnym pomysłem na płytę. Na kanale Youtube artysty pojawił się teledysk do utworu "Nieboskłonem", który promuje nowy projekt pt. "Płyta Rodzaju". Koncepcję albumu opisze najlepiej sam autor. Wyjaśnienie oraz teledysk znajduje się w rozwinięciu.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-07-09 12:56 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Przygotowania do jubileuszowej edycji Hip Hop Kemp trwają w najlepsze, a na 40 dni przed festiwalem do programu wskakuje ośmiu kolejnych wykonawców. W dzisiejszej paczce artystów znalazło się miejsce dla dwójki reprezentantów polskiej młodej fali. Pierwszym z nich jest pochodzący z Poznania Adi Nowak. Oficjalnie zadebiutował on kilka miesięcy temu, ale jego premierowa EPka "Nienajprawdziwsze" zaowocowała już kontraktem z Asfalt Records. W hradcowym Festivalparku zobaczymy również sprytnie łączącego rap z elektronicznym jazzem Krakowianina - Meek Oh Why?.