Lil' Wayne

Lil' Wayne

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-30 08:30 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 0)

Problemy Lil' Wayne'a związane z blokowaniem przez Birdmana wydania "Tha Carter V" znalazły swój finał w 2018 roku, kiedy to krążek w końcu ujrzał światło dzienne. Wydaje się więc, że jeśli w końcu udało się doprowadzić do wypuszczenia legendarnego tytułu, to Weezy, może już na spokojnie zająć się kolejnymi projektami.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-06-26 11:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 1)

Całkiem niedawno Big K.R.I.T. zapowiedział, że wkrótce będziemy mogli usłyszeć jego nowy solowy album, a nastąpi to już 12 lipca! Raper kontynuuje więc kampanię promocyjną i odsłania kolejne karty - a wśród nich okładka, tracklista, oficjalny teledysk do pierwszego singla z płyty oraz drugi singiel z gościnnym udziałem Lil' Wayne'a!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-04 17:00 przez: Damian Noga (komentarze: 10)

Ciężkie jest życie rapera. Ostatnio przekonał się o tym Rick Ross, kiedy Reebok zerwał z nim umowę po tekstach nawiązujących do gwałtu. Teraz grube miliony znikną sprzed nosa Lil' Wayne'a. Firma Mountain Dew, która nalezy do Pepsi Co. rozwiazuje umowę z Weezym ze względu na lekceważące nawiązania do Emmeta Tilla, ofiary morderstwa, w kawałku Future’s  “Karate Chop (Remix)”. Wayne wystosował na wzór Ricky'ego oficjalne przeprosiny, ale nic to widocznie nie dało. Przedstawicielka rapera twierdzi, ze to przez różnice artystyczne. No coż, ciężko jest być raperem i nie dotknąć kontrowersyjnego tematu w swoich tekstach, chyba że jesteś "miśkiem w sweterku za małym o numer, którego chcą niunie...". Poniżej zamieściliśmy utwór będący źródłem kontrowersji.

Tagi:
recenzja
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-02-18 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 9)

Celowe nawiązanie do "Trouble Man", klasycznej płyty wielkiego Marvina Gaye’a oraz niedopowiedziane w tytule, znane przysłowie Heavy is the head that wears the crown dobrze określają sytuację samozwańczego Króla Południa. W ciągu ostatnich czterech lat T.I. zaliczył dwie odsiadki w więzieniu, wypuszczając jeden gorzki, stanowiący rozliczenie z samym sobą album "No Mercy".

Swój pełnoprawny powrót przygotowywał przez około półtora roku, aby finalnie zwieńczyć ubiegły rok ósmym już w karierze solowym albumem. Jak prezentuje się najnowsze, gwiazdorsko obsadzone dzieło rapera i czy możemy jednoznacznie stwierdzić, że Król wrócił?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-05-26 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)


Glasses Malone od dobrych paru lat należy do grona najbardziej obiecujących nowych przedstawicieli zachodniego wybrzeża.
Chociaż premiera jego solowego albumu "Beach Cruiser" jest konsekwentnie przekładana od 2007 roku artysta nie pozwala o sobie zapomnieć publikując co chwilę nowy materiał.