Lil Boosie

Lil Boosie

kategorie:
dodano: 2020-02-14 22:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Boosie Badazz podjął współpracę z pochodzącym z Dallas raperem MO3, czego efektem jest wspólny mixtape, który ma swoją premierę w te walentynki.

 

SPRAWDŹ RESZTĘ LUTOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

 

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2020-01-10 14:56 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Weteran z Baton Rogue prezentuje swój dziewiąty solowy long play, gdzie do gościnne udziału zaprosił tylko i wyłącznie swojego starego kompana Webbiego. 

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-04-13 12:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Boosie Badazz "Bonnie & Clyde" (WSHH Exclusive - Official Music Video)

Mający na koncie niedawną premierę swojego solowego albumu Boosie Badazz, zaserwował nam najnowszy teledysk promujący owe wydawnictwo. Premiera krążka "Badazz 3.5" miała miejsce 29 marca, a sam raper na niedawnym live na instagramie dosyć dosadnie dał upust swoim emocjom, z powodu bardzo słabej sprzedaży krążka. 

dodano: 2016-06-12 12:56 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Świeżej krwi w amerykańskim rapie zawsze sporo. Niejednokrotnie słuchacze mają problem by nadążyć z tym, kto jest kto, a niektóre nowe twarze pojawią się równie szybko jak znikają... Ostatnio nieco głośniej zrobiło się o raperze zwanym Kodak Black. Mający wieczne problemy z prawem reprezentant Florydy w dniu swoich 19 urodzin wypuścił mixtape "Lil B.I.G. Pac". Gościnnie pojawiają się tu Gucci i Boosie. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-11 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dwa tygodnie temu branżę hip-hopową uderzyła wiadomość od Lil Boosiego, w której zdradził, że zachorował na raka nerki. Odbiór był szeroki a wielu MC głośno wyraziło wsparcie. Wydawało się, że rapera spotyka swoiste fatum - przecież nie tak dawno wyszedł z więzienia po 5-letniej odsiadce. Teraz odezwał się ponownie, świeżo po operacji i okazuje się, że ma dla fanów jednoznacznie dobre wieści!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-19 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Nie ma to jak rozliczenia bezgotówkowe, szczególnie na takie sumy. 50 Cent przegrał ostatnio zakład na milion dolarów z innym raperem i rozwiązał sytuację jak na MC przystało...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-24 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Wszelakiego rodzaju "wygrywanie życia" w rapowych tekstach przewijało się i przewija często. Jakby nie patrzeć Boosie ostatnimi czasy jest jednym z największych wygranych, gdyż odnosi niesamowite sukcesy zaraz po wyjściu z więzienia. Praktycznie każdy słuchacz czeka teraz na jego pierwszy po latach odsiadki legalny krążek, który pojawi się już niedługo. Czy to prawdziwe życie ze snu? Posłuchajcie tego numeru z klipem.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-19 17:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 0)

Od czasu wyjścia z więzienia Lil Boosie aka Boosie Badazz jest stałym gościem na łamach Popkillera, ale trudno się temu dziwić - pochodzący z Baton Rouge raper najwidoczniej nadrabia stracony czas i co chwila raczy nas nową muzyką. Tym razem poznajemy kolejny po "On That Level" singiel ze zbliżającego się (premiera w przyszłym roku) długograja "Touch Down 2 Cause Hell". Numeru "Like A Man", z gościnnym udziałem Rich Homie Quana, posłuchacie w rozwinięciu. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-10-31 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Wyjście na wolność Lil Boosiego było gorącym tematem w hip-hopie przez dobrych kilka miesięcy. Teraz Boosie Badazz wydał pierwszy mixtape po odsiadce o nazwie "Life After Deathrow". Jest to przedsmak nadchodzącego studyjnego albumu rapera "Touchdown 2 Cause Hell". Posiadacz jednego z najbardziej charakterystycznych głosów w grze wspierany jest na mixtapie przez Trey Songza, Yo Gottiego, LIVa oraz Shy Glizzy'ego. "Life After Deathrow" możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-24 13:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 1)

Meek Mill wciąż za kratami, ale biznes musi się przecież kręcić. Członek Maybach Music Group przełożył datę premiery swojego drugiego pełnoprawnego długograja, lecz jeśli cały album ma brzmieć tak jak nowo poznany "Fuck You Mean?" z gościnnym udziałem Lil Boosiego - to jest na co czekać. Odsłuch poniżej.

video
dodano: 2014-07-20 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Autor głośnego w Stanach hitu "Money Baby" nie zwalnia tempa i atakuje nas kolejnym ciekawym singlem. A dokładniej remixem, w którym zebrał naprawdę mocne trio - świeżo wypuszczony na wolność Lil Boosie, jedna z najgorętszych twarzy westcoastu YG i nierdzewny kalifornijski weteran Too $hort. O czym odpowiada numer? Tytuł i powyższa plansza powinna dobrze Wam podpowiedzieć.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-14 14:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Przy okazji wyjścia z więzienia Boosiego wszystkie "rapowe" oczy były skierowane właśnie na niego. Raper dobrze wykorzystał zamieszanie wokół siebie, odświeżył kontakty i szykuje się obecnie do wypuszczenia całej garści nowej muzyki. Kolejnym świadczącym za tym faktem jest zdjęcie ze studia z czołowymi wykonawcami mainstreamowymi ostatniego okresu podpisane "robimy hity". Czyżby szykował się tu prawdziwy banger? W końcu Boosie na pewno czuje prawdziwy głód mikrofonu...

W rozwinięciu newsa zapoznać możecie się z najnowszym numerem "She Want Some" wypuszczonym przez rapera.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-24 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Jedną z najważniejszych wiadomości tego roku było wyjście na wolność Lil Boosiego. Raper, który odsiedział łącznie prawie 5 lat niedawno oznajmił, że napisał w tym czasie ponad 1000 utworów. Nic więc dziwnego, że zapowiedział on na ten rok wydanie dwóch oficjalnych albumów...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-16 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Często okazuje się, że przymusową odsiadkę raperzy wykorzystują na to, by napisać sporo nowych tekstów, czemu sprzyja czas na refleksję i brak innych rozrywek. Nie inaczej było w przypadku Lil Boosiego, który niedawno wyszedł na wolność po prawie pięciu latach i od razu stał się wszechobecny w amerykańskich mediach. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej raper z Luizjany zdradził, że za kratkami napisał ponad 1000 utworów i scenariusz filmu!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-08 19:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zamieszanie w amerykańskich mediach rapowych wokół Lil Boosiego jest w ostatnich dniach ogromne, a wszystko oczywiście z okazji wyjścia rapera na wolność po pięcioletniej odsiadce. Oczywiście od razu pojawiły się rozważania czy jeszcze w tym roku otrzymamy od niego nowy album. Wygląda na to, że tak... i nie będzie to solo.

Strony