Kris

Kris

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-08-23 17:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 8)

Ascetoholix - Adrenalina [Official VIdeo] 2014

Ascetoholix powraca po długiej przerwie. "Adrenalina" to kolejny po "Zanim" teledysk, który zwiastuje premierę albumu "AbInitio", zapowiedzianą na 29 września tego roku. Tym razem nowa płyta (już bez Libera w składzie) zostanie wydana nakładem autorskiego labelu ASX Label.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-10-11 13:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Buka - Orchidee (official remix) prod. Kris

„Orchidee” i „Zamknij oczy” to najpopularniejsze single Buki z jego najnowszej płyty. Klip do każdego z nich liczy już ponad 3 mln odsłon na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube.

Z tej okazji Buka wraz z Krisem (SumaStyli) uraczył swoich fanów remixem pierwszego z utworów. Energetyczny kawałek Kris przearanżował na zdecydowanie spokojniejszy utwór. Jak w takim ujęciu prezentują się spiętrzone emocje rapera? Oceńcie sami!

dodano: 2013-03-13 16:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Dziś do sklepów muzycznych w całej Polsce trafi "Wspaniały Widok Na Nic Interesującego" - drugi w MaxFloRecords album Buki. Album wydany jest z drugim dodatkowym CD na którym znajdziecie zremixowane wersje kawałków z albumu "Po Drugiej Stronie Lustra" autorstwa DonDe i Krisa. Na albumie produkcją zajęli się Greg/Miliony Decybeli, Magiera, DiNO, Timothy Drake, DonDe czy Feru. Gościnnie pojawiają się Rahim (w dwóch numerach), K2, Skor, Mati oraz Bisz. Jeśli "Orchidee" i "Zamknij Oczy" nie wyjaśniły dla was kwestii konieczności zakupu albumu Młodego Wilka, w rozwinieciu znajdziecie pełny odsłuch albumu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-02 15:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 24)


Po sześciu latach Ascetoholix powraca z nowym materiałem. Powyżej znajdziecie teledysk do utworu "Zanim". Jest to pierwszy numer promujący nową płytę grupy. Pomimo braku Libera w składzie, raperzy zapowiadają powrót do brzmienia z pierwszych lat działalności zespołu.