Jesse Boykins III

Jesse Boykins III

dodano: 2015-05-30 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 6)

Autor jednego z najlepszych niezależnych wydawnictw rapowych 2013 roku "Acid Rap", chicagowski MC Chance The Rapper od dłuższego czasu nie przypominał o sobie solowymi numerami, współpracując zamiast tego z przyjacielem Donnie Trumpetem w ramach zespołu The Social Experiment.

Wczoraj do Sieci trafił długo oczekiwany debiutancki longplay ekipy, a na naszpikowanym gościnnymi występami, udostępnionym za darmo krążku Chance'a i spółkę wsparli artyści największego kalibru, tacy jak J. Cole, Busta Rhymes, Erykah Badu, Janelle Monae, B.O.B., Big Sean czy BJ The Chicago Kid. Lista gości jest jednak dużo dłuższa, a nam nie pozostaje nic innego jak zostawić was z tym przepięknym prezentem od chicagowskiego zespołu.

dodano: 2011-10-24 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)Pochodzący z Chicago Jesse Boykins III to jedna z ciekawszych nowych twarzy na obecnej scenie soul/r&b. Artysta ostatni pełnoprawny album "The Beauty Created" wydał w 2008 roku, w czerwcu tego roku wypuścił natomiast EPkę "Way of a Wayfarer". W "I Can't Stay" słyszymy go eksperymentującego z bardziej elektronicznym, trochę mistycznym brzmieniem. To wciąż jednak ten sam spokojny, kojący wokal, z którego artysta jest znany. Dla zainteresowanych - sprawdźcie Jesse'go w bardziej klasycznym wydaniu tutaj.