Akrobatik

Akrobatik

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-25 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

All the world wants is some dirty ass drums - nawija Mr. Lif w numerze, przenoszącym nas do początków hip-hopu, kiedy jedynymi elementami, których potrzebował MC, były mikrofon, DJ i porządne, mocne bębny. Drugi album The Perceptionists, "Resolution", trafi do sklepów już w najbliższy piątek, 28 lipca. Póki co łapcie boom-bapowe "Dirty Drumz", dostępne legalnie do ściągnięcia za darmo.

video
dodano: 2017-07-08 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Dopiero co pisaliśmy o powrocie The Perceptionists i zapowiedzianej płycie "Resolution". Teraz mamy dla was teledysk do głównego singla "Hose Down", w którym bostoński duet wychodzi na ulice i porównuje współczesne przypadki zabójstw cywilów przez policję do walki o prawa obywatelskie w latach 60. ubiegłego wieku.

kategorie:
dodano: 2017-07-03 12:23 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Mr. Lif i Akrobatik wracają po 12 latach z drugim albumem jako The Perceptionists.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-01 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Grupa, którą Chuck D z Public Enemy porównał do Milesa Davisa i Johna Coltrane'a, łączących siły, wraca po długiej nieobecności z nowym albumem! Jak zapowiada info prasowe, pierwszy od 12 lat pełnoprawny album The Perceptionists jest odzwierciedleniem zmagań i niemal śmiertelnych wydarzeń, które wstrząsnęły życiem obu artystów.

W ciągu tego czasu, Lif cudem przeżył wypadek, w którym jego tour bus zatrzymał się tuz nad 12-metrowym klifem, a Akrobatik przeszedł nagłe pęknięcie aorty i operację na otwartym sercu, która uratowała mu życie. Doświadczenia te sprawiły, że obaj panowie postanowili znów połączyć siły i uderzyć ze zdwojoną siłą.

wydarzenie
dodano: 2015-02-05 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Takie combo trafi chyba w gust każdego fana klasycznych eastcoastowych brzmień - Termanology, Edo G, Reks i Akrobatik czyli mocna reprezentacja sceny bostońskiej jeszcze w tym miesiącu zawitają do Polski! I to nie na jeden a na aż trzy koncerty...

kategorie:
dodano: 2015-01-14 16:12 przez: bigidea (komentarze: 0)

Już 21 lutego 2015 roku w Katowicach w klubie Variete (Galeria Skarbek, 4 piętro) na jednej scenie wystąpią EDO G // REKS // AKROBATIK // TERMANOLOGY w ramach trasy koncertowej EST Tour [Eastern Standard Time] 2015 The real Hip-Hop is over here! Tego nie można przegapić! 

kategorie:
dodano: 2015-01-05 10:56 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Już 22 lutego w klubie Bezsenność kolejna dawka rapu prosto ze Stanów Zjednoczonych! Na jednej scenie wystąpią:
- Termanology
- Edo G
- Reks
- Akrobatik


Oldschoolowych brzmień z pewnością nie zabraknie tego wieczoru, a oprócz głównych artystów pojawią się także liczne supporty.

Supporty:

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-01-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
Mr. Lif i Akrobatik to dwie legendy bostońskiej sceny, które zawsze stawiały na zaangażowany przekaz i żywo zainteresowane były tym, co dzieje się poza ich własnym podwórkiem.

Nie może więc dziwić, że teraz ponownie zjednoczyli siły, by wesprzeć mieszkańców Haiti.