a$ap mob

a$ap mob

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-03 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dopiero co obchodziliśmy rocznicę śmierci A$AP Yamsa (sprawdź sylwetkę), a członkowie Mob znów otrzymali cios. Nie żyje J. Scott aka A$AP Snacks, ważny element kolektywu.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-22 18:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Seria "Cozy Tapes" przyniosła nam wiele pamiętnych kooperacji, ukazała też siłę całego A$AP Mob. Jak się okazuje kolejna część jest już w przygotowaniu!

dodano: 2018-01-28 20:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W kolejnej części Trillest. selection pora na gorące ksywki, które obecnie w hip-hopowych dyskusjach przewijają się często i regularnie...

kategorie:
dodano: 2017-08-26 13:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Najnowszy wspólny projekt kolektywu A$APów, wspieranych przez zaprzyjaźnionych gości.

video
dodano: 2017-08-05 12:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Sporo dzieje się w obozie A$AP Mob. Premiera albumu "12" Twelvyy'ego, zbliżające się "Still Striving" Ferga wraz z remixem "East Coast" w gwiazdorskiej obsadzie i druga część projektu "Cozy Tapes" - wszystko to przygotowali artyści grupy na tegoroczne lato. Zebraliśmy dla Was w jednym newsie zarówno nową porcję muzyki A$AP-ów, jak i szczegółowe informacje o każdym z nowych wydawnictw spod szyldu kolektywu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-10-31 15:52 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Ekipa A$AP Mob nie każe już dłużej czekać na swój jesienny projekt - premiera "Cozy Tapes Vol. 1: Friends", czyli pierwszej produkcji grupy po tragicznej śmierci A$AP Yamsa i równocześnie dokończenie jego dzieła, stała się faktem. To druga kompilacja wydana przez Mob'ów, po "Lords Never Worry" z 2012 roku. Znajdziecie na niej 12 kawałków. Wśród gości parę głośnych ksywek, m.in. Wiz Khalifa, Tyler, The Creator, Skepta oraz Onyx. Płyta jest dostępna do darmowego odsłuchu w serwisach streamingowych.

video
dodano: 2016-10-23 21:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Nadejście "Cozy Tapes Vol. 1" staje się coraz bliższe dzięki krótkiemu filmowi, który ekipa A$AP Mob na czele z A$AP Rockym prezentuje fanom. Pierwszy projekt nowojorskiej grupy po śmierci A$AP Yamsa promuje 12-minutowa produkcja "Money Man", na którą składają się dwa utwory - "Money Man" oraz "Put That On My Set". Londyn stanowi w obrazie tło do historii o Saidzie - właścicielu klubu nocnego i handlarza narkotyków, w składzie których znaleźć można nawet jad skorpiona, farbę akrylową oraz pył ze skrzydeł motyla. W Rinie, siostrze Saida, zakochuje się - nie zgadniecie - sam Rocky, czyli partner biznesowy podziemnego bossa. Jako że akcja klipu dzieje się na Wyspach, nie mogło zabraknąć Skepty, który rapuje gościnnie w drugiej części filmu. Mocny kandydat na najbardziej stylowy i kreatywny teledysk roku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-25 15:49 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

WTM nie zwalnia tempa, a prace nad mixtapem "Nowy Początek" powoli dobiegają końca. W związku z tym grupa postanowiła opublikować dwa wyjątkowe kawałki. Pierwszy z nich to remix zeszłorocznego "Unoszę Głowę" na bicie P On The Boards z A$AP Mob, do którego gościnną zwrotkę dograł MondreM.A.N. z kalifornijskiego Main Attrakionz. Duet ten pojawił się m.in. na "Live.Love.ASAP" A$AP Rocky'ego w utworze "Leaf", a ponadto ma na koncie wspólne numery z takimi artystami jak: Gucci Mane, Deniro Farrar, 100s, SpaceGhostPurrp czy Shady Blaze.

Tagi:
video
dodano: 2016-06-28 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W recenzji "Always Strive And Prosper" przyjrzeliśmy się bliżej drugiej płycie Ferga, a tymczasem kontynuuje on promocję tego materiału wydaniem klipu do "World Is Mine". No I.D. dostarcza stonowaną produkcję, na której gościnny występ zalicza Big Sean.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-06-15 19:32 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

29 września w warszawskim Palladium koncert zagra szalone trio Flatbush Zombies. Agencja Go Ahead podała do informacji, że jednak nie tylko reprezentanci Brooklynu zadbają o odpowiednią rozrywkę. Jako gość specjalny pojawi się znany wszystkim z A$AP Mob - A$AP Twelvyy.

wydarzenie
dodano: 2016-06-08 12:47 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Reprezentant kolektywu A$AP Mob wystapi na dwóch koncertach w Polsce, 16 lipca w warszawskiej Proximie i 17 lipca w katowickim Królestwie!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2016-01-28 23:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

A$AP Rocky nie daje swoim fanom powodów do narzekań. Raper z Harlemu wydał 3 wersję CDQ nowych numerów, czyli "Yamborghini High", "Hear Me" Z Pharellem oraz remixu "Wu-Tang Forever" Drake'a. Oprócz tego wydany został klip do utworu "JD", który znaleźć można na ostatnim albumie artysty "At Long Last A$AP". Teledysk mocno nawiązuje do inspiracji Rocky'ego karierą legendarnego aktora Jamesa Deana. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-08 16:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 12)

A$AP Rocky i Spaceghostpurrp na początku swoich karier byli dobrymi współpracownikami. SPG zajmował się głównie bitami, natomiast Rocky pisał pod te charakterystyczne, demoniczne produkcję swoje zwrotki. Wszystko skończyło się, gdy raper/producent z Florydy stwierdził, że tak naprawdę całe przedsięwzięcie A$AP MOB oraz stylówka Rocky'ego została odgapiona od niego. Beef zaczął się wtedy, gdy "Live Love A$AP" zyskiwało na popularności. Od tamtego czasu obie strony rzucały w siebie infektywami, dochodziło do różnych niegroźnych przepychanek i sprawa ucichła. Było cicho aż do teraz, gdy Spaceghostpurrp ze swoim podopiecznym Chxpo wytoczył ciężkie działa, a mianowicie opublikował diss "Cookin Yams"...

wydarzenie
dodano: 2015-06-23 12:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 33)

Zapowiadaliśmy Wam, że na tegoroczną edycję Młodych Wilków szykujemy prawdziwego asa w rękawie, jednak szczegóły do ostatniej chwili trzymaliśmy w ścisłej tajemnicy, nie wydostając ich poza wilczy skład. W pierwszych dwóch edycjach wspólny numer produkował dla nas O.S.T.R., w trzeciej SoDrumatic... w czwartej sięgnęliśmy po asa zza Oceanu. Jeden z najświeższych młodych producentów w Stanach, naczelny beatmaker ekipy A$AP Mob, producent przełomowych dla kariery A$AP Rocky'ego i dla brzmienia całej nowej fali rapu hitów "Purple Swag" i "Peso", równocześnie stojący za takimi sztosami jak "Trillmatic" A$AP Mob i Method Mana czy "Nightmare on Figg St." ScHoolboya Q... Wspominaliśmy, że zaczniemy wjazdem z buta - wspólny utwór Młodych Wilków 4 wyprodukował A$AP Ty Beats!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-12 18:15 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 3)

Pisaliśmy wam już o najnowszym klipie A$AP'a Rocky'ego pt. "Lord Pretty Flacko Jodye 2" promującym jego nadchodzący album. Tuż przed opublikowaniem klipu raper urządził akcję "Pytania i Odpowiedzi" na popularnym serwisie Tumblr i z około 30 pytań można wyłowić wiele ciekawych informacji dotyczących planów samego Rocky'ego, jak i reszty członków A$AP Mob...

Strony