Clipse zapowiadają nowy album - duet wróci po 15 latach!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2024-06-29 19:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

15 lat po premierze "Til The Casket Drops" Clipse szykują się do wydania kolejnej płyty. Całość będzie wyprodukowana przez Pharrella.

Duet ogłosił to w wywiadzie dla magazynu Vulture, zaraz po tym, jak ich nowy kawałek z gościnnym udziałem Johna Legenda miał premierę podczas pokazu mody na Paris Fashion Week. "Myślę, że album pokazuje najwyższą dojrzałość rapowego duetu. Ta muzyka jest przemyślana, to jest najwyższy możliwy smak. Taki smak możesz osiągnąć tylko wtedy, kiedy masz zgłębione podstawy do spodu. Myślę, że tego brakowało. No i do tego masz aspekt rywalizacji" - powiedział Pusha T. "Wydaje się, że w innych gatunkach muzyki artyści mają komfort dojrzewania. Z jakiegoś powodu my [w hip-hopie - przyp. red] zachowujemy się tak, jakbyśmy nie powinni rozwijać się. To jest to, jak wygląda prawdziwa ewolucja Clipse. Fajnie jest móc ją pokazać i wciąż zadbać o wysokiej jakości rapsy" - dodał No Malice. Zespół powiedział też, że całość będzie wyprodukowana przez Pharrella i będzie miała, jak się wyraził "ten poziom drobiazgowości, którego oczekują fani Clipse."

Ostatni raz Pusha T i No Malice pojawili się w jednym numerze na płycie "It's Almost Dry" tego pierwszego w 2023 roku w kawałku "I Pray For You".

Pusha T - I Pray For You ft. Labrinth & MALICE (Lyric Video)

Clipse - Grindin' (Official HD Video)

Clipse - When The Last Time (Video)

Tagi: 

90s_to_boomer
xDDDDDDDDDDDDDD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>