Waldemar Kasta zapowiada nowe nierapowe projekty

dodano: 2023-09-08 07:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Waldemar Kasta wydał ostatnio swój pożegnalny hip-hopowy album - zapowiadając zarazem muzyczne podróże w inne rejony. Teraz uchyla rąbka tajemnicy z tym związanego.

"Na kanale będzie teraz więcej archiwalnych zdjęć z czasów hiphopowych i choć komentarze pozostawiam nadal wyłączone, będę pisał swoje przemyślenia, czyli więcej treści. Będę tu również zamieszał co u mnie w innych nie hip hopowych muzycznych projektach, w końcu to nadal ja i mój kanał dystrybucji - mam nadzieję ,że to wam nie przeszkadza. Kanał będę traktował informacyjnie ale zbiorczo ze wszystkich podejmowanych przeze mnie aktywności" - poinformował weteran polskiej sceny na swoim fanpage'u.

Dodał także: "Dla zainteresowanych nowymi projektami nieco bardziej-  @13vandalah to muzyka ciężka a @13synaptine bardziej liryczna - single obu projektów symultanicznie jeszcze w tym roku, premiery w przyszłym najwcześniej. Na kanale @13kasta powstał kanał KASTA PLEMIĘ - tam bezzwrotna komunikacja dla prawdziwych, chcących wiedzieć wszystko szybciej, sympatyków. Dziękuję za odbiór pożegnania z Hip Hopem - teraz już czas na nowe, odkurzam gitarę i pełen nadziei zanurzam się w świat wrażliwości do których wstydziłem się przyznać, do których musiałem dojrzeć. Mam nadzieję ,że będzie Wam z tym po drodze"

Kasta - Peryferie 2

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>