O.S.T.R. zrobi oldschoolową koncertową domówkę w Łodzi!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-12-13 07:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Miejsce: 

Atlas Arena, Bandurskiego 7, Łódź

Data: 

2023-04-22 20:00

22 kwietnia 2023 roku na łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się impreza "120 RAP FEST hosted by O.S.T.R.". Czego możemy się spodziewać?

Jak możemy przeczytać na wydarzeniu inicjatywa ma na celu zjednoczenie koncertowych legend, freestyleowców oraz fanów - "nie tyle, aby wspominać, tylko przeżyć to jeszcze raz...".

"O.S.T.R. przed debiutem fonograficznym w 2000 roku był znany w środowisku głównie jako freestylowiec i host wielu rapowych imprez, w tym Yo! MTV Raps. Po ponad 20 latach O.S.T.R., jako legenda polskiej sceny hip-hopowej wraca do korzeni!
Ponownie w Łodzi, na ziemi ojczystej artysty, tam gdzie jego serce i świat, jego ulice - O.S.T.R. zaprasza na koncertową domówkę do siebie, skrzykuje przyjaciół i rozkręca festiwalowe wydarzenie roku jako gospodarz, host i pomysłodawca.
Line up będzie historyczny, napakowany pionierami polskiej sceny hip-hopowej. Każdy z zaproszonych artystów zaprezentuje własny materiał koncertowy z lat 90/2000.
To będzie jedyne takie doświadczenie - muzyka, street art, nawijki, początki, pionierski duch, kiedy wszystko się tworzyło i budowało. Wracamy do lat 90-tych, do kaseciaków, do crusingu po ulicach, wymieniania się kasetami VHS, boom-boxowego grania, tagowania i słów o mocy zmieniającej życie."

Obecnie organizatorzy ogłosili dwie legendy, które pojawią się na scenie są to: Grammatik oraz Fisz Emade. Bilety dostępne są na biletomat.pl.

Wydarzenie FB

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>