O.S.T.R. stworzył oprawę muzyczną dla Reprezentacji Polski!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-11-22 15:55 przez: Jan Stokowski (komentarze: 1)

Tuż przed pierwszym meczem polskiej reprezentacji na Mundialu w Katarze PZPN ogłosił kolejną współpracę kadry - tym razem naszych wesprze O.S.T.R.!

Jak czytamy na stronie laczynaspilka.pl:

"Dzięki nawiązaniu przez PZPN współpracy z Adamem Ostrowskim, występującym pod pseudonimem O.S.T.R., w materiałach związanych z reprezentacją Polski pojawi się nowa, skomponowana przez artystę identyfikacja muzyczna.

Będzie ona wykorzystywana w różnego rodzaju materiałach komunikacyjnych i marketingowych dotyczących naszej kadry narodowej. Muzykę skomponowaną przez uznanego rapera usłyszymy m.in. w tworzonych przez PZPN treściach podczas Mistrzostw Świata w Katarze, w tym najpopularniejszych w Polsce vlogach – codziennych kulisach z obozu Biało-Czerwonych.

– To kolejny element budowania silnego brandu reprezentacji Polski. Najbardziej rozpoznawalny zespół sportowy w naszym kraju, cieszący się ogromną popularnością, zasługuje na godną otoczkę, którą krok po kroku tworzymy. Kolaboracja PZPN z tak uznanym artystą, jakim jest O.S.T.R. jest dla nas ogromnym zaszczytem. Jesteśmy przekonani, że nowa identyfikacja muzyczna w naszych materiałach przypadnie odbiorcom do gustu – mówi Grzegorz Stańczuk, dyrektor Marketingu i Sponsoringu PZPN."

– Kocham futbol, to moja pasja, chociaż Bozia nie dała mi takiego talentu, żebym został piłkarzem. Od dziecka słyszałem: „Ostry. Ty to idź na bramkę!”. Jak każdy kibic identyfikuję się z naszą reprezentacją, przeżywając jej zwycięstwa i porażki. Trudno nie zauważyć, że piłka to coś więcej niż sport. Jak kiedyś ktoś powiedział, futbol to najważniejsza z tych niby nieważnych rzeczy. Radość, euforia, rozczarowanie czy łzy, ale przede wszystkim poczucie jedności. Jest mi niezmiernie miło, że mogę w tym uczestniczyć dorzucając swoją małą, muzyczną cegiełkę. Mam nadzieję, że na mistrzostwach Biało-Czerwoni dostarczą nam dużo radości! – dodaje O.S.T.R.

O.S.T.R. gra "Kochana Polsko" i przemawia na 100-lecie Niepodległości!

Tagi: 

DillaDawg
Mógł sobie darować tych patałachów…

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>