Peja rzuca wersy w stronę Bedoesa?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-11-19 09:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 3)

Wczoraj miała miejsce premiera numeru "Young Blood, Old Rules" od ZBUKA, w którym gościnnie udzielił się Peja oraz The Game. Fanpage "Rap Genius Polska" zauważył w wersach Peji atak w stronę Bedoesa. 

Do spięć na linii Bedoes - Peja dochodziło już wcześniej, we wrześniu 2021 roku pojawiło się nagranie, gdzie Bedoes zachęca Filipka do zakończenia beefu, porównując go do konfliktu między Peją a Tede. Wtedy Peja wystosował publiczną wiadomość do Bedoesa, na którą odpowiedział członek 2115.

"Jedyny słuszny przekaz,
prawdziwe męskie granie
Nie jak faja co świruje,
w tej gangowej bandamie" - nawinął Peja w numerze ZBUKA.

Bedoes rzeczywiście występował na trasie "Męskie granie", a jego charakterystycznym elementem ubioru była bandama (obecna też przy promocji płyty 2115). I oczywiście być może jest to nadinterpretacja wersów poznańskiego rapera, ale sam Bedoes niedługo potem wrzucił na instastory cytat z numeru Peji "Co Cię boli?!" (screen znajdziecie poniżej).

Galeria

Tagi: 

Anonim
*w bandanie
Sunz of man
Peja sam nie wie czego chce!Zaczepia bedoesa a propsuje szczyla gdzie obydwaj to hip popowcy.Jeśli ktoś śledzi jego fb i czyta komentarze to można zauważyć,że często sobie zaprzecza.Szanuje go ,cała dyskografia na półce (poza ostatnimi cd bo słabizna),ale koleś powoli głupi się we własnej kulturze.Zaczyna zachowywać się jak Paluch.
Janowe
To co mozna powiedzieć o bedoesie... Czlowiek który wyzwał połowę ekip na koncercie, potem skulił ogon, teraz powraca i udaje nie wiem, gangstera z tym swoim całym 2115156930w95u49w9101 i bujają się jak jakieś gangusy. Jeżeli mam już wybierać, to sory, peja ma za sobą kawał drogi w rap grze, ten małolat z bebsonem udający gangstera jest dla mnie tak prawdziwy jak paw na Grenlandii

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>