Peja o Tede: "Nie ma szans, żebym kiedykolwiek podał mu rękę"

Temat beefu między Peją i Tede od lat regularnie wraca na tapet. Tym razem Rychu został zapytany o ten konflikt przez Kubę Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego.

Raper stwierdził, że dla jego oponenta ten beef jest okazją do ciągłego bycia w świetle uwagi:

"Cały czas jestem jego trampoliną. On jest bardzo żywiołowy, ale ja nie poświęcam na myślenie o nim nawet 10-ciu sekund. Ten beef był z mojej strony dosyć honorowy. Wzbudzał emocje 10-12 lat temu. Ja wtedy zamknąłem temat. Nie jest moim kolegą i nigdy już nie będzie. Na taki epitet jak „k*rwa” zapracował przede wszystkim nie jako autor dissów na mnie, tylko robiąc zupełnie inne rzeczy. To już nie chodzi o rap (...) Nie jestem osobą, która publicznie roztrząsa te sprawy. Dla mnie ten typ jest skończony w ludzkim wymiarze. Nie ma szansy na to, żebym kiedykolwiek podał mu rękę, bo kieruję się troszeczkę innymi zasadami" - mówił Peja w podcaście dwóch dziennikarzy.

Peja: Byłem naczelnym hejterem

Tagi: 

PLHH
Ostatnio chodzi mi po głowie przesłuchanie dwóch albumów Tede & Sir Mich – Skrrrt (Limited Edition) Edition i ESPEOERTE 0121 LIMI'TEDE'DITION bo jeszcze ich nie słuchał. Ja osobiście jestem fanem obydwu raperów i nie powiem złego słowa na nich jak inni mówią na Peję że on to pener, a Tede to flak koło h.ja mi to lata naprawdę jeżeli ktoś nie słucha ich to już inna sprawa każdy ma swoje gusta muzyczne i h.j do tego kto czego słucha, ja Peji słucham od czasów Slums Attack a Tdf'a od czasów Warszafskiego Deszczu i zawsze tak będzie to że Peja tak mówi w wywiadzie to jego sprawa u mnie nic się nie zmieniło jak we napisał obydwu lubię i szanuję.
Anonim
Z tym penerem to beka w ch, przecież to jest, a raczej był pener, a dzieci myślą że obrażają w ten sposób Rycha.
DillaDawg
Był w Krk na 120 minut z życia… powiem tak, Stachursky byłby dumny… ludzie wychodzili jak zagrał swój „track”.
Dzielnicowy
Oboje mają ogromne zasługi dla kultury hip hop.Ich relacje,ich sprawa.Każdy z nich nagrał nieśmiertelne klasyki i każdy z nich jest nie do podjebania.
cbacrew
I bardzo dobrze, też bym pdf'owi nigdy ręki nie podał.
Co za ludzie xd
Kurwa wysiu odklejony jest i żali się 10-15 lat „ze nie podam ręki do tedego”…. Kogo to obchodzi szczerze , z drugiej strony nawet jak wejdę na ta stroje za 30 lat to będzie dalej nagłówek „żadnego pokoju nie będzie i nie podam mu ręki” rysiu twój czas dawno się skończył , nie pamiętasz czasów jak sam robiłeś z siebie gangusa bo sprzedawałeś prochy małolatom ??? Nie rozumiem naskoczenia na Bedoesa… chłop jest od ciebie młodszy o cb , mógłbyś być jego ojcem a zachowujesz się jak jakis dzieciak który potrzebuje atencji i rozgłosu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>