Snoop Dogg i Dr. Dre pracują nad wspólną płytą!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-10-03 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Jakiś czas temu wspominaliśmy, że Dr. Dre i Snoop Dogg pracują razem nad nową muzyką. Wujaszek ostatecznie potwierdził info o wspólnych nagrywkach, mówiąc, że autor kultowego "The Chronic" będzie producentem jego nadchodzącej solówki.

Raper był gościem podcastu Know Mercy, w którym powiedział: "Jesteś pierwszym, który to słyszy: ja i Dr. Dre od dwóch miesięcy pracujemy nad albumem i wyjdzie on w listopadzie. Jest wyprodukowany przez Dr. Dre. Jest 30. rocznica 'Doggystyle', a płyta nazywać się będzie 'Missionary' ['Na Misjonarza' - przyp. red.]". Krążek będzie tak zatytułowany, gdyż nazwa legendarnego debiutu Snoopa to w wolnym tłumaczeniu "Na Pieska". Materiał ukaże się nakładem Death Row/Aftermath.

Raper już wcześniej wspominał, że wspólnie z Dre coś przygotowują, jednak unikał szczegółów. "Coś tam robimy. Nie chcę za bardzo o tym mówić, ale wracamy. Mija 30 lat od kiedy zrobiliśmy wspólny projekt, a teraz pracujemy nad czymś" - powiedział w jednym z wywiadów.

Przypomnijmy, że ostatnim albumem Snoopa, na którym pojawiły się produkcje Dre, był "Blue Carpet Treatment". To tam mogliśmy usłyszeć takie numery jak "Boss Life", "Round Here" i "Imagine", właśnie na jego bitach.

Sprawdź też: "2001" Dr. Dre - 22 lata od premiery albumu, który zmienił grę (Klasyk na Weekend)

Gin And Juice (feat. Dat Nigga Daz)

Imagine

FRU
Super, czekam

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>