Pezet i Sokół po raz pierwszy nagrali numer w duecie!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-09-09 15:03 przez: Jan Stokowski (komentarze: 8)

Dzisiaj na Instastory Pezeta pojawiła się infografika dot. jego nadchodzącego albumu pt. "Muzyka Komercyjna". Wynika z niej, że na wersji pre-orderowej płyty słuchacze otrzymają aż 19 utworów od rapera. Pezet poinformował również, że na albumie gościnnie udzielił się Sokół. Warto dodać, że to pierwszy wspólny utwór obu artystów w duecie - ostatnio Pezet pojawił się też wraz z Quebo w numerze "Na cały świat" z ostatniej płyty Sokoła.

Pezet w następujący sposób zapowiada swoje najnowsze wydawnictwo: "Muzyka Komercyjna" to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie. "Muzyka Komercyjna" to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku.”

“Muzyka Komercyjna” premierę będzie miała już za trzy tygodnie - 30 września. Pre-order wciąż dostępny jest do zamawiania na www.pezet81.pl. Do tej pory usłyszeliśmy cztery single z albumu - “Jana Pawła”, “Mewę”, “Gangi w LA” i “Jeden Świat” wykonany wspólnie z Natalią Szroeder.

Tagi: 

Artc
Wychowani w latach 80/90 a w czapce przy stole siedzą
Masakra
Haha dokładnie coś podobnego chciałem napisać. Wchodzisz do restauracji i patrzysz, a tam dwóch typów w czapkach z czego jeden w kapturze kurtki jakby tam zimno było, a drugi jak łach ubrany w jakimś swetrze, którego historii i tak nie zrozumiesz. Fajne chłopaki z nich były, artyści można by rzec. Teraz niskich lotów grafomani i produkty.
Anonim
Ten sweter więcej warty niż te szmaty co nosisz z bazaru
o ja cie...
Jedzą w czapkach ale ciuszki żiwenszi i suprim są.
Anonim
Ale co to ma do rzeczy? Nie każdy musi być spranym katolikiem
o ja cie...
A co ma do rzeczy bycie katolikiem? Weź się ogarnij kasztanie. Chodziło mi o to, że pacjenci siedzą w drogich ciuszkach, lansik, modnie itp. a jedzą posiłek w czapkach jak najzwyklejsze czereśniaki.
ToSamoMówieWRealu
J***ć starą szkołe. Nie dość że wszyscy się przestrzelili, to jeszcze się z tego wytłumaczą.
Shaolin Masta
Zaprosił cokoła co z tego jak dojebał kolejnymi gośćmi

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>