Sokół wyprzedał Torwar w 3 godziny... i idzie za ciosem

dodano: 2022-08-09 18:54 przez: Redakcja (komentarze: 3)
fot. Young Sandi

3 godziny zajęło Sokołowi wyprzedanie do ostatniego biletu stołecznej hali COS Torwar! W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem artysta ogłosił wraz z organizatorami drugą datę jubileuszowego wydarzenia. Sprzedaż biletów na czwartek 20 października rusza w środę 10 sierpnia o godzinie 12:00.

Dwudniowe wydarzenie w COS Torwar i 25-lecie Sokoła na scenie to nie przypadek. Chociaż artysta informował, że nie chce żeby to przyjęło formę jubileuszu ani „benefisu”, oprawa wizualna oraz lista gości będą naprawdę wyjątkowe. Oprócz gości z solowych płyt „Wojtek Sokół” oraz „NIC” na scenie pojawią się wszystkie osoby, z którymi Sokół tworzył zespoły i duety od początku swojej drogi muzycznej. Zobaczymy zarówno Pona, Marysię Starostę jak i cały ZIP Skład.

Najmocniejszym i najbardziej niespodziewanym punktem programu jest jednak wejście na scenę WWO w pełnym składzie z Jędkerem i Deszczem, aby po raz pierwszy od 13 lat zagrać długi set największych hitów grupy. Będzie to zapewne niesamowita podróż w czasie dla starszych fanów, ale też niepowtarzalna okazja dla tych młodszych, którzy nigdy nie mieli okazji usłyszeć tego legendarnego zespołu na żywo.

Mimo, że część gości ma do końca pozostać tajemnicą, już dziś lista wygląda imponująco. Wiemy, że poza wyżej wymienionymi w czwartek 20 października na scenie pojawią się między innymi: Pezet, Białas, Sarius, Mateusz Krautwurst oraz zespół dziecięcy Fasolki. Sokołowi na scenie towarzyszyć będzie też wszystkich trzech znanych z jego wcześniejszych tras hypemanów: Ras, Koras i Juras oraz nieodłączny DJ Kebs.

Partnerem technologicznym koncertu jest firma Wolf Group.

Sprzedaż biletów na platformie Going startuje we środę 10 sierpnia o godz. 12:00: https://goingapp.pl/polecamy/sokol

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1702957566704411

Tagi: 

XD
Fakt, że ten "biznesman", zrobił ubrania promujące wódkę i do tego najgorszą możliwą sprawia, że naprawdę nie ma co go dłużej traktować poważnie. Niech idzie w niebyt, przestańcie karmić tą patologiczną karierę.
ABDI
Ide za ciosem... Zamieniłem ekipe ze Śródmieścia na ekipę ze Wspólnej... HAHAHAH.
GC
Oby akustyk dał radę, bo "Jaszczomp" znów, może kogoś zwyzywać

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>