WWO po 13 latach razem na scenie na 25-leciu Sokoła!

wydarzenie
dodano: 2022-08-05 12:47 przez: Redakcja (komentarze: 2)

21 października w COS Torwar odbędzie się wyczekiwany pierwszy warszawski koncert Sokoła promujący album NIC. W tym roku mija dokładnie 25 lat od kiedy Sokół pojawił się na scenie i chociaż artysta informował, że nie chce robić żadnych jubileuszy ani „benefisu”, trudno oprzeć się wrażeniu, że coś jest na rzeczy, ponieważ lista gości będzie naprawdę imponująca i wyjątkowa.

Oprócz gości z solowych płyt „Wojtek Sokół” oraz „NIC”, na scenie pojawią się wszystkie ważne osoby, z którymi Sokół tworzył zespoły i duety od początku swojej drogi muzycznej. Zobaczymy więc zarówno Pona, Marysię Starostę jak i cały ZIP Skład. Najmocniejszym i najbardziej niespodziewanym punktem programu, będzie jednak bez wątpienia wejście na scenę WWO w pełnym składzie z Jędkerem i Deszczem, aby po raz pierwszy od 13 lat zagrać wspólnie 40 minutowy set największych hitów grupy. Będzie to zapewne niesamowita podróż w czasie dla starszych fanów, ale też niepowtarzalna okazja dla tych młodszych, którzy nigdy nie mieli okazji usłyszeć tego topowego zespołu sprzed lat na żywo.

Sokół nie chce zdradzać wszystkich gości. Część z nich ma do końca pozostać niespodzianką, ale już dziś lista wygląda niezwykle imponująco, gdyż wiemy, że poza wyżej wymienionymi na scenie pojawią się między innymi: Sarius, Oskar83, Pezet, Mateusz Krautwurst oraz zespół dziecięcy Fasolki. Sokołowi na scenie towarzyszyć będzie też wszystkich trzech znanych z jego wcześniejszych tras hypemanów: Ras, Koras i Juras oraz nieodłączny DJ Kebs.

Partnerem technologicznym koncertu jest firma Wolf Group.

Więcej szczegółów wkrótce.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1424600138006848

Sprzedaż biletów na platformie Going startuje już 8 sierpnia: https://goingapp.pl/polecamy/sokol

Tagi: 

ors
Szczecin, Słowianin, chyba rok 2003, to był jeden z moich ostaniach koncertów hh na jakich byłem. Był klimat. Teraz same bananowce w balenciagach, których nie obchodzi muzyka, tylko zdjęcie na insta.
Polamany ptak
I co ten marny ptaszek świętuje... 25lat? Czego? Nie ma na polskiej scenie nikogo innego kto by z takiego szczytu spadł w taka gnojowe i zniej nie wstał. Temu oszustowi i marionetce lewackiej nie można wierzyć w ani jedno słowo. Po za tym nr 1 lamus który sprzedaje tandetne szmaty i tak naciąga ogłupioną jego fałszywą osoba młodzież. Dla mnie to człowiek porażka i przykład czego nie należy ze sobą zrobić przy odnoszeniu sukcesu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>