Kanye West mówi młodemu raperowi na ulicy: "Zarapuj dla mnie!"

Kanye West gdzie się nie pojawi, zawsze skupia na sobie uwagę wszystkich. Kilka dni temu młody nowojorski raper spotkał go na ulicach Nowego Jorku, Kanye dał mu szansę życia na zaprezentowanie swoich umiejętności.

Sytuacja miała miejsce podczas randki Kanye'ego z jego nową dziewczyną, aktorką Julią Fox. Fani zebrali się wokół Westa, by robić zdjęcia, a wśród nich był także raper o pseudonimie Loner. Nowojorczyk powiedział mu, że szlifuje swoje skillsy w składaniu wersów, co zachęciło autora "College Dropout" do dania mu szansy na pokazanie tego, co potrafi. Mówił: "Dawaj, dawaj", a Loner wjechał z freestyle'em. Gwiazdor był mocno podekscytowany tym, co się dzieje. Krzyczał "Woo, woo" stając się na te kilkadziesiąt sekund hypemanem rapera. Na końcu zachęcił nowojorczyka do podania swojej ksywy i konta na Instagramie. "Powiedz, jak się nazywasz. Jak się nazywasz? Podaj swój Instagram! Podaj swój Instagram!"

W 2005 wydarzyło się coś bardzo podobnego, kiedy Kanye wysłuchał na żywo freestyle'u Big Seana w jednej ze stacji radiowych w Detroit. To doprowadziło do podpisania z nim kontraktu przez G.O.O.D. Music. Co było dalej, wszyscy wiemy - Sean stał się jedną z największych hip-hopowych gwiazd ostatnich lat.

Big Sean - wywiad / interview 2015 (Popkiller.pl)

Tagi: 

PCTW
Za stary jestem, by wierzyć w takie rzeczy.
Nie inaczej
Pewnie ustawione, żeby młodemu zrobić promocje. A kontrakt już dawno leży w półce.
Kebab Rollo
Zwykła ustawka. Ustawili się na szame a on mu nawinął pod kebaba.
Ehem
Pajacowanie pod publiczkę Kańji ma we krwi

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>