Tede i O.S.T.R. wzajemnie jako goście na swoich jubileuszach!

wydarzenie
dodano: 2022-01-06 21:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 12)

O.S.T.R. pojawił się gościnnie na katowickim koncercie Tedego. Teraz współpraca powtórzy się... i to aż trzykrotnie!

Ostry wystąpi bowiem na warszawskim i wrocławskim koncercie na 20-lecie "S.P.O.R.T.", za to Tede pojawi się na "120 minut z życia" czyli koncercie na 20-lecie O.S.T.R.'a.!

"JAK WIECIE O.S.T.R. BYL Z NAMI W KATOWICACH WIEC NIE DZIWNE ZE JA ZAGOSZCZE U NIEGO NA KONCERTCIE W LODZKIEJ ATLAS ARENIE :P ALE MUSIALO SIE OSTREMU PODOBAC U NAS BO GOSCIU WBIJE NA KONCERTY „S.P.O.R.T.” W WWA (25.02) & WRO (26.02) WIEC COS CZUJE ZE BEDZIE NAGRYWANIE JAKIES GRANE" - komentuje Tede, za to na profilu Ostrego czytamy "TEDE pierwszym gościem specjalnym koncertu #120minutzżycia! 20 lat minęło jak jeden dzień, więc jest to świetna okazja, aby razem znów znaleźć sie na scenie!"

Bilety na oba koncerty znajdziecie poniżej, a na dole video z Katowic, gdzie Tede pojawił się na scenie z Borixonem, Wojtasem i właśnie O.S.T.R.'em.

Tede w chillwagonie! "Ja mam to co Ty" x Borixon, Wojtas WYP3, O.S.T.R. (Live, Katowice)

Tagi: 

Jasiuniowariacinapznjżc
Dwóch dziadków postanowiło podać se wzajemnie laseczkę, żeby się żaden ostatecznie nie wywrócił
Rmc
Ziom za ziomem
Super
Fajne połączenie. A co na to Rysiek? Pewnie wkurzony, że musi nagrywać z łakami typu respo i youn Igi.
Anonim
Hipokryta bo jak Rychu zaprosił na track z Jeru to było spoko a teraz się z donosicielem buja.
Anonim
Łoesteer taki był uliczny, dissował 50 centa bo uważał się za większego gangstera a teraz się z konfidentami bujasz? Dobrze że żadnych płyt nie mam bo by wylądowały w koszu.
Co?
Ale to jego sprawa z kim się buja. Jakoś Tede z Ostrym czy Borysem potrafią się dogadać. A Peja wiecznie konfliktowy. Paluch mu przeszkadza, Kaczor też. Z Decksem spina. I jak skończył? Nagrywa hurtowo z łakami.
Anonim
Czy ja tu coś piszę o Peji? Że paluch mu przeszkadza to bardzo dobrze bo to whack i tylko zaśmiecał tracki jak kiedyś razem nagrywali i dzięki bogu że już takich chuyowych nagrywek nie ma. Po drugie tedego większość ekipy opuściła więc o czym ty mówisz. Z ostr też nie było ani przewózki ani nagrywek tyle czasu aż do teraz. Tego właśnie nie rozumiem, tyle czasu nic nie było a teraz tede potrzebuje gości na jubileusz i oni wszyscy lecą jak debile a on im pewnie jakieś drobne rzuci. Wcześnie nie byli potrzebni to kontaktu nie było. Mi się zdaje że im go żal trochę po tej infami i z litości się większość zgodziła. Peja nagrywa hurtowo z whackami? Do tej pory tede nagrywał hurtowo i na dodatek sam.
Anonim
Ciekawe czy ostr też słyszał ten diss wdowy xd
Anonim
Co to za wysryw dzieciaków z chłam rapu w komentarzach
Anonim
Bez kitu, miałem o to samo zapytać. Ale jak się licznie zebrali
Anonim
ostr kozak, najpierw był bardziej uliczny niż 50 centa i go dissował a teraz nagrywa z konfidentem.
kochan
o o o o o o s t r

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>