Sokół i ZIP Skład wywołali "Burzę" - zdjęcia z planu klipu

video
dodano: 2021-11-01 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Sokół wraz z całym ZIP Składem wywołał "Burzę" - ich wspólny singiel zaskakuje klimatem, idąc w stronę hip-house'owych eksperymentów dalekich od klasycznego brzmienia a bliższych stylówce Rogala DDL czy Hewry, co spolaryzowało słuchaczy. A jak wyglądało powstawanie zakręconego teledysku? Sprawdźcie kilka zdjęć autorstwa Jacka Kuropatwy.

Galeria

FRU
Ja myślałem od zawsze, że Sokół należy do ZIP Składu, a tu proszę. Sokół i ZIP Skład. Szkoda, że mimo tyłu lat razem dalej Sokół nie jest Zipem. Fatalnie
FRU
To singiel na płytę Sokoła, a ja założyłem, że na nowy ZIP Skład. Dobra, sorry. Mój błąd.
cnc
sokół nie jest nawet raperem , on jest teksciarzem tworzacym bajki dla szczawi jego stary pisał teksty disco polo wiec to bardziej rodzinne skłonnosci
Killarmy
Chłopaki próbują zarobić hajs. Więc kąbinują różnymi metodami, jak dotrzeć do młodej publiki. Ich sprawa. Ja tego gówna nie kupuje. Zresztą widać ostanie ich produkcję - solo Fu czy 3 cd zipery, porażki. Pondemia jeszcze ujdzie, ale jak na Pona to słabizna.
Jdjdj
Kurwa jaki hajs? To jest kawałek z płyty Sokoła... Niby skąd oni mają zarobić hajs??
90'S
Kurwa Rogal DDL to Rogal DDL, Hewra to Hewra a ZIP Skład to musi być Zip Skład chociaż nic nie mam przeciwko hip - housowym produkcjom owszem lubię je ale Zip Skład znam z innego brzmienia dlatego mi osobiście nie siada ten bit w ich wykonaniu wolę stary ZIP SKŁAD.
Ghostface
Nie rozumiem tego zjebanego podejścia Zipów do przyjaźni. Sokół kiedyś nawinął: "grupa przyjaciół a nie zespół". Ale jak Jędker zaczął robić disco to się od niego odwrócili. Z tego co wiem to poszło właśnie o Monopol a nie o żaden hajs czy dziewczynę. Mam 40 lat i przyjaciół od przedszkola. Jeden jest klawiszem, drugi policjantem, trzeci pracuje w UK, czwarty jest urzędnikiem, piąty robi nagrobki a ja prowadzę własną działalność. Nie wyobrażam sobie żebym miał któregoś z nich odpulić bo jest policjantem czy klawiszem. To są moi PRZYJACIELE. I nie piszę o tym gównianych piosenek tylko wspieram ich, oni mnie i co jakiś czas idziemy w melanż. Jednak raperzy to najgorsi farmazoniarze. Ci z tego klipu również.
90'S
Ja też mam kolegów przyjaciół i jestem w podobnym wieku co ty kolego, i zgadzam się z tym że Zip Skład to grupa przyjaciół a nie zespół i że z tym że Jędker został wydalony z Zip Skład za Monopol a to co teraz nagrał Sokół z Zip Składem to też trzeba odwrócić się od nich tzn od Sokoła bo nagrał to samo co kiedyś Jędker z Monopolem i zjechać go z gównem bo nagrał gówno bez obrazy dla ciebie Sokół ale jak twój ziomek Jędker nagrywał z Monopolem to nie poparłeś go w tym co robi tylko odwróciłeś się do niego plecami jak i cały Zip Skład i ja się teraz Kurwa pytam was Zip Skład co wy z Sokołem nagraliście no co KURWA tacy kurwa lojalni a nagraliście to co nagrywał Jędker z Monopolem to teraz KURWA powinieneś Sokół podać rękę Jędkerowi przeprosić za to co kiedyś było co kurwa wstyd ci ja jako fan całego Zip Składu mam mieszane uczucia co do was kiedyś Jędkera się wstydzili że nagrał Monopol a wy teraz co nagrywacie ale wracając do tego czy raperzy to najgorsi farmazoniarze no tutaj bym się nie zgodził jeżeli jesteś fałszywym człowiekiem to huj ci w dupę a jak jesteś lojalny wobec swego ziomka czy też lojalny wobec swojej grupy tak się nie robi to są słowa teraz skierowane do Sokoła i całego Zip Składu no i kurwa teraz mam dylemat po jakiego Huja poszedłem na koncert Zipery u siebie w mieście jak odbył się jestem ich fanem ale nie popieram takiego podejścia do sprawy chodzi mi o Jędkera.
Hahaha
Kolega klawisz i pies. No jest się czym chwalić. Tylko pogratulować.
Anonim
A ty kurwa kogo masz chyba tylko rodziców siostrę brata bo jesteś tylko dzieckiem który chodzi do szkoły odpierdol się bo potraktujemy cię jak na glamrapie szczylku.
Sjdjs
Jedker sam się wyjebal z Zip Skladu baranie... sam odbił od nich... z własnej woli.... ech... co za tępaki..
yunior01
Bit, jak bit rzecz gustu , momentu odsłuchu itd. ale kurwa tekst i jego podanie, to jest zip skład...? Może niech już nic nie nagrywają razem, Chleb powszedni już zjedzony, małże i ośmiorniczki nie wszystkim wchodzą
Yong mary
Sokół zrobił monopol z zip składem buhaha

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>