ZIP Skład serwuje fanom powrót do przeszłości i zapowiada tajemniczy projekt

Od paru dni na instagramowym profilu ZIP Składu pojawiają się archiwalne fotografie z lat 90. Oprócz tego, część zespołu wskazuje datę podczas której mamy wyczekiwać czegoś specjalnego od grupy.Już 1 października mamy otrzymać coś, w czym udział wziął cały zespół. W lipcu ZIP Skład pojawił się na planie teledysku, więc możliwe, że to właśnie on trafi w ręce fanów. Czy będzie to powrót grupy czy gościnka na nowej płycie Sokoła? Zobaczymy. 

Na Instagramie składu możemy znaleźć różne archiwalne zdjecia, czy to członków grupy czy po prostu Warszawy lat 90.

Tagi: 

M. O. P.
Chleb Powszedni to klasyk. Pierwsze dwie zipery i wwo wypasik. Pierwsze solo Fu i Pono cały czas na głośnikach. Fundacja też spoko krążek. Ale niestety pozostałe produkcję już jednak słabizna.
Ssij
M.O.P. slabizna to z ciebie nie wiem czego ty tam słuchasz jednorożcu hehe a na głośnikach to ty chyba masz ale werbe
Miami stick drill
Panie ssij takie są fakty, taki fu to zawsze był żałośnie słaby i coś tam dukał ale mu nie wychodziło, tą ziperą też nie ma się co zbytnio podniecać. Wojtek jasztrab też tak naprawdę nie ma niemal żadnych skills, po prostu był w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i teraz może się tytułować klasykiem. A na głośnikach u mnie jest np. Tommy Wright III - On The Run, a nie jakieś polskie pierdolenie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>