Snoop Dogg, E-40, Ice Cube i Too $hort w kosmicznym klipie Mount Westmore!

Mount Westmore to supergrupa założona przez Snoop Dogga, E-40'ego, Ice Cube'a i Too Shorta. Pierwszy singiel legend zachodniego wybrzeża, zatytułowany "Step Child", pojawił się już jakiś czas temu. Mogliśmy go usłyszeć na ścieżce dźwiękowej do filmu "American Skin". Teraz panowie wypuścili klip do najnowszego kawałka pt. "Big Subwoofer".

W zabawnym teledysku w stylu sci-fi widzimy Snoopa Dogga i pozostałą trójkę, pilotujących statek kosmiczny i rozkręcających imprezę na planecie Snoopiter. Kawałek pojawi się na najnowszym albumie Snoopa "Algorithm", który premierę będzie miał już 12 listopada. "Tak wiele talentu jest na tym albumie" - powiedział raper. "Tyle stylów muzycznych, że przełamuje algorytm. Dzisiaj algorytm mówi ci, że masz rapować tak, brzmieć tak, ale nie mówi ci, jakie muzyka ma budzić w tobie uczucie. Mój algorytm da ci uczucie, nie brzmienie" - dodał.

Wciąż czekamy na zapowiadany od dawna krążek Mount Westmore. Mają się na nim znaleźć produkcje takich beatmakerów jak Rick Rock, DJ Battlecat, FredWreck, Ant Banks czy ProHoeZak.

MOUNT WESTMORE – Big Subwoofer (Official Music Video)

90
jak na taka ekipe srednio , kto slucha ich przez 20 lat to wersy przewiduje na poczatku jak sie skoncza , duzo nawiazan do ich starych wersow ktore starsi znaja na pamiec
s.
Wiadomo, że to nie będzie nic odkrywczego :) Też ich słucham od małolata i jaram się dalej tak samo. Kawałek mi siada w chuj.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>