Snoop Dogg zapowiada numer z Eminemem i nowy album!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-10-15 18:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 8)

Snoop Dogg nagrał kawałek z Eminemem. To zaskakująca informacja, bo panowie ostatnio nie darzyli się sympatią. Zaczęło się od listy ulubionych MC's, jaką swego czasu podał Snoop. Eminem poczuł się urażony tym, że zabrakło go na niej. Reprezentant Detroit puścił nawet parę linijek w stronę Kalifornijczyka w kawałku "Zeus". Więcej o tej sprzeczce pisaliśmy np. tutaj. Jednak dzisiaj można chyba bezpiecznie powiedzieć, że konflikt został zażegnany.

Utwór z członkiem D-12 zapowiedziano w rozgłośni Shade45, a właściwie zrobił to sam Snoop w rozmowie z Too Shortem na antenie radia. Nie wiadomo na razie, gdzie trafi kawałek. Jest szansa, że będziemy mogli go usłyszeć na Mt. Westmore, czyli na nadchodzącej wspólnej płycie Snoopa, E-40'ego, Ice Cube'a i Too Shorta. Nie wiadomo, kiedy wyjdzie, ale jasne jest, że premiera już bliżej niż dalej. 

Bardzo możliwe, że utwór pojawi się na nowym albumie Snoopa. "Algorithm" ukaże się już 12 listopada. Na razie nie podano żadnego info. o trackliście, ale już udostępniono okładkę krążka, sprawdzicie ją w premierach płyt. Informację o dacie wydania podał do wiadomości także Battlecat, producent od lat współpracujący ze Snoopem. Bardzo zatem możliwe, że na nadchodzącym wydawnictwie doczekamy się kolejnego collabo obydwu panów.

Wiemy już na 100 procent, że jednym z beatmakerów na płycie będzie ProHoeZak, człowiek od lat dostarczający muzykę takim raperom jak, chociażby E-40. Na "From Tha Streets To Tha Suites" zrobił dwa świetne single: "Roaches In My Ashtray" i "Say It Witcha Booty". Czekamy na to, co przygotował tym razem. Poza tym Snoop Dogg stwierdził w show Jimmy'ego Fallona, że jego najnowsza płyta będzie zawierać "sporo dużych nazwisk", więc pewnie dostaniemy wiele ciekawych featów. Na Insta Snoopa pojawił się nawet snippet kawałka z gościnnymi udziałami Busta Rhymesa i Benny'ego The Butchera na bicie Nottza. To mocny, boom bapowy joint.

W programie raper powiedział też o nawiązaniu współpracy z Def Jam i swojej nowej roli w wytwórni. "Byłem fanem Def Jam jako dzieciak. Wiedząc, jakie mają tam talenty i wiedząc o szansie, jaka na mnie czekała, chciałem tam pójść i dać możliwości młodym arystom, okazję pozyskania wiedzy i mądrości ode mnie, a potem chciałem wypromować nowych twórców i dać im szansę." Wujaszek Snoop będzie konsultantem wykonawczym ds. artystycznych i strategii. Ciekawe, co z tego wyjdzie.

s.
Ten to jest nieśmiertelny. Ponad 30 lat w grze, szacun!
Jucha
Eminem nie poczuł się urażony że nie pojawił się na liście jego ulubionych raperów tylko dlatego że Snoop Dogg go wtedy obraził
Miszel
W końcu coś konkretnego jestem przekonany Że Eminem pokaże kłase on już nic nie musi ale ogień wciąż jest
FRU
Yessir! Snoop Dogg rządzi.
Rakim
Może tą kłótnia była po to, żeby wypromować bardziej teraz ten kawałek. Snoop kozak Eminem pussy
90'S
Dzieciaczku o ksywie Rakim dla ciebie Snoop jest kozakiem a Eminem pussy, a ty jesteś ass.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>