KRS-One vs Big Daddy Kane - hołd dla oldschoolu w bitwie na Verzuz

W nocy z niedzieli na poniedziałek miała miejsce jedna z ważniejszych bitew, jakie odbyły się w ramach platformy Verzuz. Do walki stanęły prawdziwe legendy: KRS-One i Big Daddy Kane.

Można spokojnie powiedzieć, że show było jednym, wielkim oddaniem hołdu oldschoolowi. KRS zaczął swój występ od "Criminal Minded", a potem zagrał takie hity jak "I'm Still #1", "Jack Of Spades" czy "Jimmy". Big Daddy Kane rozpoczął od "Just Rhyming With Biz", oddając hołd zmarłemu niedawno Biz Markiemu. Później poleciał między innymi z "Nuff Respect" i "Rap Summary (Lean On Me)".

Pojawili się też goście. Na scenie widzowie zobaczyli legendarnych Nice & Smooth, Masta Ace'a, Roxanne Shante i Das-EFX czy dancehallowego Mad Liona. Nie zabrakło także b-boy'ingu, gdy do gry weszli breakdancerzy, a wśród nich Crazy Legs z Rock Steady Crew. Na deckach przez całą imprezę szaleli DJ Scratch i Kid Capri.

Cała bitwa do obejrzenia poniżej (link do FB oraz YT)

KRS ONE vs BIG DADDY KANE Verzuz Battle LIVE

Eee tam
Wzięli by Mate vs Sobla czy Quebo vs kizo a nie jakiś starych pierników.
90'S
Oglądał i napiszę szczerze: ZAJEBISTY WYSTĘP i to kocham w kulturze HH.
90'S
Jeszcze raz obejrzał te wydarzenie zobaczyć Big Daddy Kane'a Krs One'a Masta Ace'a Roxxane Shante Craiga G Nice N Smootha Das Efx Mad Liona a także B-boy min. Crazy Legs z Rock Steady Crew Dj Scratch i Kid Capri Erica B a na widowni można zobaczyć min. Fat Joe, Busta Rhymes Swizz Beatz to jest dla mnie HH.
Co
Fat Joe i hh??? Może kiedyś, teraz to hip pop ja Ja Rule. Ps jeszcze raz obejrzał te wydarzenie??? Po jakiemu to?
90'S
Może dla ciebie dzieciaczku Fat Joe nie jest hh, dla mnie jest jak i też Ja Rule to jest moje zdanie nie musisz się z tym zgadzać a co do tego jak ja to napisałem nie będę się powtarzał już pisałem o tym ale jeszcze raz powtórzę ci dzieciaczku to nie jest l. języka polskiego to jest net i piszę po swojemu jak się coś nie podoba to wypad na glamrap albo do szkoły na lekcje.
Co?
Na lekcje to raczej ty powinieneś iść. Bo omijało się język polski.
90'S
dzieciaku jebnij się o ścianę to jest KURWA net,będę pisał jak mi się podoba znalazł się drugi Prof. Miodek lub Prof. Bralczyk a po drugie mam w..ebane na to co inni o mnie myślą i piszą daj żyć innym i mi dzieciaczku i zajmij się czymś konkretnym niż pisanie o tym kto jak piszę tutaj.
Noreaga
Sam napisałeś to jest net. I kazałeś mu iść do szkoły, a sam walisz błąd za błędem. Więc nie rozumiem Twojej odpowiedzi. Sam sobie zaprzeczasz.
90'S
Bo jest to KURWA net nikomu nie kazałem iść do szkoły po drugie chyba nie zrozumiałeś tego co chcę tobie i innym młotom przekazać mam wyjebane na to co czy walę błąd za błędem nie jestem KURWA na l.polskiego kurwa ile mam wam to pisać MAM NA TO WYJEBANE JAK TUTAJ PISZĘ KURWA CHODZIŁEM DO SZKOŁY DAWNO TEMU TERAZ PRACUJĘ WCHODZĘ TUTAJ NA TEN PORTAL ŻEBY DOWIEDZIEĆ SIĘ COŚ Z ŚWIATA HH BO KIEDYŚ BYŁY GAZETY NA TEN TEMAT NIE BYŁO POJEBANEGO NETA A TERAZ WSZYSTKO SIĘ ZMIENIŁO PRAWIE KAŻDY SIEDZI W TYM POJEBANYM NECIE PISZE CO CHCE I KOMENTUJE I JA TEŻ CZASAMI TUTAJ KOMENTUJE A ŻE PISZE JAK CHCĘ TO NIE POWINNO NIKOGO OBCHODZIĆ JAK CHCESZ KURWA COŚ MI POWIEDZIEĆ TO SPOKTAJ SIĘ ZE MNĄ W REALU WTEDY INNA GADKA BĘDZIE A TUTAJ PISZ CO CHCESZ MNIE TO NAPRAWDĘ KOŁO HUJA LATA.
Ja
Proponuję sprawdzić Lox vs Diplomats
90'S
Oglądałem ten występ Lox Diplomats też jest ok ale naprawdę wolę ten występ naprawdę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>