Malik Montana na drillowym bicie - singiel "Luci"

video
dodano: 2021-09-09 12:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Po dużej aktywności swoich podopiecznych szef GM2L serwuje słuchaczom nowy solowy singiel. "Luci" to numer na drillowym podkładzie, wyprodukowanym przez MarraBeatsz. Realizacją klipu zajęła się ekipa Aptly Filmz.Warto dodać, że numer był promowany wcześniej na TikToku, a warunkiem jego premiery było zdobycie przez Malika pewnej liczby obserwujących na tej platformie.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Malik Montana - Luci (prod. MarraBeatsz) [Official Video]

Tagi: 

reklama
Anonim
Zwykły pozer i kseroboy. Chciałby robić kasę ta patentach ulicznych murzynów nie podejmując ani odrobiny ryzyka związanego z ich życiem. Takie maliki to obraza dla wszystkich którzy stracili życie w tym ulicznym syfie, w Chicago i nie tylko.
PBG4Life
haha, dokładnie tak!! jak drill to tylko chiraq, a nie jakieś podrabiańce. ten flet nie przeżyłby tam 5 minut a wozi się jak byłby escobarem ;)
Patryk
Ten pajac nie przezylby na niektorych dzielnicach w Polsce, a co mowic tam. Najgorsze, ze dzieci nasladują frajerow bo myslą, ze uzyskają ten sam efekt, a w 99% przypadkow skonczy sie tragicznie
Anonim
30 koła łańcuch, a to cena w wyrobie 15KOA outfit, a 20 mam przy sobie
polski rap gówno
Pull it out and acting like it jam, yeah, that's bitch shit
immortal technique
Wiadomo, ze pozer level hard. Dlaczego w Niemczech nie miałby szans na kariere? bo klany arabskie by go zjadły, a juz nie mowiąc o raperach jak kollegah
o ja cie...
Promujecie tego kasztana jakby był przynajmniej dobry a to jest zero totalne - bez skillsów, bez stylu, bez charyzmy. Zwykły cymbał. Ludzie, ile można ciągnąć tą farsę? Przecież to cringe w chuj.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>