O.S.T.R. zapowiada specjalną reedycję "Jazzu w wolnych chwilach" i trzecią płytę Dead Man Funk

Niedawno kolekcjoner kaset magentofonowych Grędziu wypuścił swoją nową rozmowę z O.S.T.R.-em, który od dłuższego czasu nie udziela w wywiadów. Podczas godzinnej rozmowy raper stwierdził, że reedycja drugiego CD "Jazzu w wolnych chwilach" tylko na kasecie to dobry pomysł oraz zdradził, że trzeci krążek Dead Man Funk, czyli duetu O.S.T.R. i DJ Haem, jest już gotowy.Podczas rozmowy Grędziu zauważył, że "Jazz w wolnych chwilach" został wydany jako jedna kaseta z zawartością pierwszego CD, mimo, że płyta w formie kompaktowej zawierała 2 CD-eki. Kolekcjoner zaproponował Ostremu, by ten pomyślał nad reedycją kasety tylko z drugim CD, na co raper zareagował bardzo entuzjastycznie i stwierdził, że musi ten pomysł zrealizować.

Oprócz tego, członek Asfalt Records zdradził, że wraz z DJ-em Haemem mają już gotowy trzeci krążek Dead Man Funk, czyli projektu intrumentalnego opatrzonego scratchami. Pierwsza część ukazała się w 2011 roku, natomiast druga w 2013.

Tagi: 

reklama
Maciej
Ostry mógłby wydać wszystkie single z "Jazzu w wolnych chwilach" na przykład alternatywną wersję singla "Bałuty..."
FRU
Pierwszy raz słyszę o takiej wersji tego numeru. Można to gdzieś w necie znaleźć Maciej?
FRU
Jak dobrze pamiętam OSTR w książce wspominał, że podczas pracy nad tą płytą spalił mu się dysk i stracił kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt numerów. Od tamtego momentu do dziś mnie serce boli ^^. Jazz w wolnych chwilach to jedna z najlepszych płyt w Polskich hip-hopie. Jak ktoś nie zna, to musi to nadrobić, polecam.
KiedyśMegaFan
Ostr. Szacun człowieku. Miałem prawie wszystkie twoje płyty ale zdarzył się wypadek i wyleciały z auta i się rozjebały :) jeden raper po szkole muzycznej. I "kto powiedział że raperzy nie grają na skrzypcach"?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>