Jeru i Lil Dap na bicie O.S.T.R.'a - singiel z niewydanego albumu!

Swego czasu głośno było o projekcie, w którym Jeru The Damaja, Peja i O.S.T.R. mieli połączyć polskich raperów z amerykańskimi - materiał finalnie się nie ukazał (przynajmniej do teraz), jednak Jeru postanowił podzielić się ze słuchaczami jednym z utworów, nagranych z przeznaczeniem na ten krążek.Stąd właśnie "from Brooklyn to Poznan" padające w intrze. Gościnnie w kawałku pojawił się Lil Dap z Group Home, a wszystko na bicie Ostrego. Oddajmy zresztą jeszcze głos samemu Jeru:

"Truth Be Told is the first of three previously unreleased songs intended for a project entitled "Hip Hop Global" that would bring together legendary Emcees, and Producers from the United States, with legendary Emcees and Producers from Poland.
 Unfortunately, that project would never see the light of day due to unforeseen circumstances.
Many unique collaborations came from Jeru's efforts to curate an experience that he felt would change the climate of global Hip Hop.
Jeru The Damaja "Truth Be Told features Lil Dap and was produced by OSTR"

Jeru The Damaja - Truth Be Told

Noreaga
Jestem bardzo wybrednym fanem HH. Dla mnie 90%sceny hip hopowej to podrabiance i dwulicowcy. Ale na Jeru złego słowa nie powiem. Wielki szacunek dla tego MC.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>