Molesta rezygnuje ze swojego występu na FEST Festivalu

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-22 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 21)

Wczoraj zespół poinformował fanów w oświadczeniu, że zrezygnował z występu na FEST Festivalu oraz wytłumaczył dlaczego."Ucinając wszelkie spekulacje, chcemy poinformować, że nie wystąpimy na Fest Festivalu, 13 sierpnia w Chorzowie. W momencie podpisania umowy, 23 marca 2021 r. nie było przesłanek, że organizatorzy koncertów będą musieli selekcjonować publiczność. Zespół Molesta Ewenement nie zgadza się z takimi ograniczeniami, ponieważ jest to sprzeczne z ich przekonaniami. Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzone przez Follow The Step ograniczenia nie są widzimiesie Agencji, ale wynikają z rozporządzeń rządowych. Rozumiemy też, że sytuacja  branży koncertowej po ponad roku trwania pandemii jest bardzo trudna, ale warunek  zaszczepienia w przypadku uczestnictwa w koncercie będący jednocześnie warunkiem 'sine qua non' jest nie do zaakceptowania przez członków zespołu Molesta Ewenement. Nie zgadzamy się na występ dla publiczności, która ma być selekcjonowana." - tłumaczy zespół.

Oprócz tego, okazało się, że Molesta podjęła taką decyzję ponad miesiąc temu o czym dotąd nie poinformowali włodarze festiwalu.

"O stanowisku zespołu informowaliśmy Agencję zaraz po ogłoszeniu przez nią ograniczeń dla publiczności, czyli 9 czerwca br.  Niestety, do dziś koncert Molesta Ewenement nie został usunięty z line-up’u Festiwalu. Przykro nam, że  nie spotkamy się z Wami w Chorzowie, ale chcemy grać tylko takie koncerty, na których publiczność nie będzie dyskryminowana z żadnego powodu." - dodają.

Na festiwalu wystąpią m.in. Sokół, JWP/BC, OIO czy Pezet. Bilety dostępne są do nabycia na stronie i aplikacji Going. oraz we wszystkich Empikach w całej Polsce.

szabi
No i zdroworozsądkowe podejście do tematu! Jeżeli wszyscy będą tak postępować, to ta gangrena przestanie się dalej szerzyć!!
Kl@un Szyderca
Tak, brawo.Jak ludzie nie będą przestrzegać obostrzeń i nie będą się chcieli szczepić bo tak mi powiedział jakiś guru z internetu to wirus przestanie się szerzyć. Żelazna logika.
15Rachel
No i dobrze. Mam nadzieję że ta rządowa hołota się opamięta
WWA
Z pewnością bo Molesta nie zagra koncertu hahahahah Won na szczepienia a nie czapeczki z aluminium i blancik :))))
Anonim
Ja tylko wtrącę że blancik jest dla ludzi, na temat reszty się nie wypowiem bo nie widzę sensu.
Nie zaszczepiona
To dobrowolna metoda ochrony to raz, dwa że nie chroni przed tym, byś to Ty był nosicielem i zarażał. Zanim wypowiesz się, pomyśl. Przez takich jak Ty powstaje selekcja wśród ludności na czym właśnie zależy Rządzącym tym Krajem. Niech się ludzie pozabijają....brawo za nie myślenie
Hahaajj
Won trollu nie chce wstąpić do twojej sekty i modyfikować się genetycznymi pseudo szczepionkami pod pretekstem pseudo pandemii...dokładnie zdejmij czapeczkę z folii i zacznij normalnie żyć...jebac grype z lepszym marketingiem
Wojtas023
I to jest stara szkoła ! Zdroworozsądkowe myślenie. Poza tym hip hip był od początku subkulturą buntu, sprzeciwu wobec systemu i mainstreamu. Młodzi raperzy w większości bez zasad mogą się tylko uczyć, że nie o same pieniądze tutaj chodzi.
Hahahha
Młodzi jak Sokół?haha. On za hajs zrobi wszystko.
wsciekły wąż
Szacunek i poważanie, bardzo dobre podejście do tematu. Większość ludzi niestety nie widzi problemu w tym, że osoby nie zaszczepione zaczynają być sankcjonowane przez społeczeństwo, zamiast tego zasłania się twierdzeniem, że przecież szczepienia nie są przymusowe. Przymus został ubrany w szaty konieczności na rzecz bezpieczeństwa, a prawda jest taka, że jedyni co na tym zyskują to korporacje i koncerny farmaceutyczne. W obliczu wykluczenia z normalnego życia nawet przeciwnicy szczepionek je przyjmą. Ciężko to nazywać czymś innym niż przymuszaniem.
Serio?
Skąd Ty to wiesz? Skąd ta pewnosc?
gosc
szacun Molesta
s.
No i szacun! Widać, że są jeszcze inne wartości niż szelest.
Dyskryminacja dyskryminacji
Przecież nie chcąc dyskryminacji nieszczepionych dyskryminują szczepionych. Bo szczepieni nie mogą teraz iść na koncert mOlesty bo go nie ma.
Sa
No to masz pecha! Tu chodzi o ochronę praw wszystkich i niedyskryminowanie ludzi,którzy w przeciwieństwie do zmanipulowanych zaszczepionych owiec MYŚLĄ. Obudź,bo przez takich jak Ty są łamane nasze prawa konstytucyjne.Kolejna owca idącą na rzeź, ręce opadają
baRRap
Mają więcej fanów wśród szurów, więc wg ich kalkulacji takie zachowanie się opłaca.
Nie szczepiona
Szurów?? Selekcjoner się znalazł. Właśnie takimi rękami rząd myje sobie ręce. Brawo za nie myślenie
Rmc
Wychowny na molescie. Wielki szacunek za dokonania I dążenie w wyrtwalosci. Nie ma 2 takiej grupy, według mnie przez charyzmę Wlodiego. Jebac rząd i instytucje!
Rmc
We wcześniejszym wpisie zapomniałem najważniejsze- rap nie dzielić ma a łączyć! I nie będę zgodny na podziały, tym bardziej nie idące z doświadczeniem tylko implisem ale tak na prawdę nie jest ważne kto ma jakie poglądy. Powinniśmy mieć tolerancję. I wyjebane na sejm i senat haha tylko prawdziwy rap uu aa. Nie jestem robotem, jestem kurwa pacynka
Uwaga trolle
Uwaga covidowe trolle w komentarzach ...j....ć to wasza sekte pojeby w maskach
Julian
Są jeszcze ludzie na tym świecie,a nie same boty sterowane przez nierząd

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>