Molesta i Kaliber 44 zagrają na tegorocznej Rap Stacji!

wydarzenie
dodano: 2021-05-04 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Organizatorzy festiwalu Rap Stacja ogłosili dziś kolejnych artystów, którzy zagrają na drugiej, specjalnej scenie w całości poświęconej oldschoolowym wykonawcom. Zagrają na niej m.in. Molesta i Kaliber 44.

Na festiwalu, który przeniósł się w tym roku z Wolsztyna do Sławy, na Old School Stage zagrają  O.S.T.R., Molesta Ewenement, Kaliber 44, Peja, Łona i Webber, donGURALesko, WSRH (Shellerini/Słoń), Mielzky, JWP, Małpa, Duo Face i Sigma NGWM.

Oprócz tego, włodarze wydarzenia wcześniej ogłosili, że na głównej scenie wystąpią m.in. PRO8L3M, Bedoes, Paluch, Żabson, Guzior, Kękę, Sarius, Szpaku, ReTo, Słoń, Malik Montana, Jan-Rapowanie, White 2115, Kukon, Kartky, Dwa Sławy, Gedz, Kabe, Oki, Chivas czy Beteo. A to jeszcze nie wszystko - organizatorzy szykują jeszcze dwie duże ksywki, które zagrają tego lata we Sławie.

Festiwal odbędzie się od 8 do 10 lipca. Bilety możecie nabyć pod tym linkiem, natomiast wydarzenie na Facebooku znajdziecie tutaj.

Sprawdź też: Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii)

Noreaga
Byłem na paru festiwalach, i to nie dla mnie. Za dużo chłamu. Peja, Molesta, Kaliber, JWP/BC-tylko ich słucham. Jednak koncerty w klubach pojedynczych ekip to co innego. Mam nadzieję, że wkrótce ruszą.
WooCash
A czasami nie powinno być z Wolsztyna do Sławy? U was jest "z Wolsztynu do Sławy" ale co ja tak mogę wiedzieć

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>