Słoń krytykuje decyzję rządu o dalszym blokowaniu branży koncertowej

Wczoraj rząd podjął decyzję, że branża koncertowa nie będzie uczestniczyła w odmrażaniu gospodarki i tym samym koncerty dalej będą zakazane. W odpowiedzi na to stowarzyszenia związane ze środowiskiem koncertowym wystosowały oświadczenie opatrzone hashtagami #otworzciekoncerty, #uwolnijciekulture i #doscdyskryminacji. Akcję poparło część raperów, a najmocniej póki co wypowiedział się Słoń, mocno krytykując rząd.

"Domagamy się przejrzystych zasad i równych szans dla branży, która jako pierwsza została całkowicie sparaliżowana i nadal tkwi w zamknięciu, jako ostatnia. Żądamy elementarnej sprawiedliwości – uwolnienia koncertów i możliwości ich realizacji od 29 maja. Dziesiątki innych branż i obszarów życia społecznego, w ostatnim czasie powróciły już do funkcjonowania – branża muzyczna oczekuje równości wobec prawa." - czytamy w oświadczeniu organizacji związanych z branżą.

Plansze z hashtagiem #otworzciekoncerty na swoim Instagramie udostępnili m.in. tacy MC jak Pezet, Avi czy Żabson. O dłuższą wypowiedź w tej sprawie pokusił się Słoń.

"Serdeczne dzięki wszystkim k*rwom podejmującym decyzje w sprawie odblokowania koncertów. Jest super. Najlepsze jest to, że możesz iść na stand-up, do cyrku czy na kabaret. Ale nie na koncert, biedna szloro. W ten weekend odbyły się dwie duże imprezy stand-upowe na stadionie we Wrocławiu. Przyszło 2x8k osób. Tej, k*rwa – 2 razy 8 000 osób. Ale my nie możemy grać dla kilkuset." - pisze Słoń.

Galeria

Tagi: 

reklama
Co?
Słoń znowu narzeka. Masakra. Wstydu nie którzy MC nie mają.
Anonim
Bardzo dobrze trzeba głośno o tym mówić a nie jak wy banda baranów siedzicie cichutko w domku bo tak jakiś cep nakazał
Taka prawda
Ale kto tu siedzi w domu? Tylko już ten Słoń robi się żałosny. Ciągle płaczę, o byle co. Jak słucham jego kulawego rapu, to nawet premier ma rację, żeby blokować koncerty.
Anonim
To nie słuchaj w czym masz problem baranku idź posłuchaj sobie premiera albo prezydenta
s.
Do kościoła a nie kurwa lolki pod sceno palić.... :/
Anonim
Zemsta za opłata reprograficzna, bardzo dobrze.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>