Bisz wraca na trapach w podwójnym singlu? - Klip i preorder!

Nowy klip Bisza łączy połowy dwóch numerów, "Kręgi" i Joker". Oba kawałki znajdą się na nadchodzącym albumie Bisza, który ukaże się na przełomie lutego i marca. Wraz z premierą teledysku wystartował preorder albumu, który dostępny jest aż w trzech wersjach.

Co ciekawe raper nie ujawnił, kto jest producentem obu numerów oraz kto jest odpowiedzialny za refren w "Kręgach". Może to zwiastować, że raper szykuje dla nas jakąś niespodziankę. Poza muzyką uwagę przykuwa też obrazek dołączony do numerów. Zjawiskowa tancerka biorąca udział w klipie to Agata Stachowiak, laureatka wielu konkursów tanecznych w Polsce i na arenie międzynarodowej. Za realizację teledysku odpowiada ekipa Waverunners.

"Materiał to współcześnie brzmiący koncept album, na którym melancholia splata się z wewnętrznym buntem." - mówi opis pod teledyskiem.

W wersji preorderowej, oprócz właściwego albumu, na który składa się 10 numerów, do rąk fanów trafią jeszcze dwie EP-ki Bisza i Kosy, "Zimy" oraz "Idąc na żywioł" i specjalny dodatek CD "Wehikuł czasu to pamięć", zawierający m.in. maxisingiel "Noce".

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Tagi: 

H
To nie jest trap. Ale b. Dobre
Anonim
Strasznie słabe podkłady. Po tych popowo-alternatywnych eksperymentach z Radex'em liczyłem na to, że ktoś dostarczy mu naprawdę świetną muzykę jak zrobił to Oer z zespołem na ,,Labiryncie Babel''. Niestety, mało w tym jakości. Tekstowo ciekawie, jak na Jarka przystało.
KaBeeS.
Liczyłem na pociągnięcie kontynuacji po przerywniku "Piękno I Bestia" dla "Wilka Chodnikowego", ale czułem gdzieś wewętrznie, że to nie nastąpi i cóż... tak też się stało ;( Muzyczna lipa, ale liryka Jarka najlepsza w Naszym Kraju :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>