PRO8L3M, Anja Rubik czy Janusz Chabior w filmie "DAMN2K20"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2020-12-31 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"DAMN2K20" to audiowizualny eksperyment Maćka Adamczaka, zrealizowany całkowicie non-profit, który jest interpretacją minionego roku. W krótkim filmie mamy okazje zobaczyć m.in. Gonciarza, Janusza Chabiora, czy Anję Rubik. Muzyką pod film zajął się Steez, a na jego końcu słyszymy zwrotkę Oskara.

"Luźny, spontaniczny pomysł w pierwszych miesiącach lockdownu 'początkującego reżysera z Sosnowca', jak mówi o sobie sam reżyser, przerodził się w jeden z najciekawszych projektów kreatywnych tego roku. Blisko stuosobowa ekipa przyjaciół, techników branży filmowej i celebrytów zaangażowała się całkowicie non-profit - w tym występujący gościnnie modelka i aktywistka projektu SEX-ED Anja Rubik, aktor Janusz Chabior, czy duet PRO8L3M. Można powiedzieć, że nasz film to niepowtarzalny produkt chwili, może gdyby nie Covid, aktorzy/ki, modele/ki, i muzycy byliby zajęci innymi planami zdjęciowymi i występami, znajomi byliby na codziennej zmianie w pracy, a opustoszałe miejsca w których kręciliśmy sceny tętniłyby życiem. 

Dzięki DAMN2K20 zawarliśmy przyjaźnie i kolaboracje o których na wczesnym etapie Projektu nie zdarzyło się nam nawet marzyć. Ten film dał nam wszystkim możliwość wyrazić kreatywnie to czego doświadczyliśmy w pogmatwanej, paradoksalnej rzeczywistości tego roku." - mówi opis pod filmem.

"Każdy dał z siebie ile mógł, czas, sprzęt, umiejętności. Jestem niezwykle wdzięczny wszystkim osobom, które zgodziły się i pomogły w projekcie, który urodził się w mojej głowie. Dziękuję za Waszą pracę, trud, zaufanie i to całkowicie za darmo. Bez Was nie byłoby tego projektu, życzę Wam wszystkim lepszego 2021!" - komentuje film jego reżyser, Maciej Adamczak.

Film ukazał się na kanale wytwórni 2020.

polski rap gówno
Panie Chabior, ile panu zapłaciły te łaki? współpraca z tymi śmieciami to ujma na honorze

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>