PRO8L3M zapowiada koncert online we współpracy z CANAL+

dodano: 2020-12-04 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Jeden z najpopularniejszych zespołów hip-hopowych znowu zaskakuje, jak zwykle w swoim stylu. W odpowiedzi na pandemiczną rzeczywistość i brak koncertów zorganizuje koncert online, który powstał we współpracy z Canal+. Wydarzenie REALITY CHECK będzie dostępne jedynie na platformie internetowej Canal+, a jego premiera zaplanowana jest na 12 grudnia.

"REALITY CHECK to unikalne widowisko będące wejściem w świat zespołu. To co wcześniej było dla zespołu PRO8L3M tylko artystyczną wizją teraz staje się wspólną rzeczywistością. Społeczeństwa zamknięte w czterech ścianach, więzi społeczne zredukowane do wymiany pakietów danych, dni zlewające się w monotonne miesiące, samotność i niepokój. Z tym od miesięcy mierzy się świat. Lockdown, social distancing, herd immunity to nowa mowa słownika globalnej wioski. Permanentnie odizolowani desperacko łapiemy jakąkolwiek możliwość kontaktu z dawną rzeczywistością, co zespół przepowiadał w swojej twórczości. To koncert zagrany dla opustoszałego miasta, w którym duet nie raz zaskoczy fanów materiałami, których jeszcze nigdy wcześniej nie pokazywał." - mówi opis promujący wydarzenie.

REALITY CHECK wyreżyserował duet Bujas/Kosz, zdjeciami zajął się Tymoteusz Pieszka, natomiast całe wydarzenie wyprodukowały współnie agencja Revolume oraz Sputnik Studio.

Wydarzenie będzie dostępne tylko na platformie online Canal+ dla użytkowników posiadających pakiet FILM lub SPORT.

Tagi: 

reklama
polski rap gówno
te łaki znowu? jakiego chuja w uszach trzeba mieć żeby tego słuchać? dababy fajne płytkę wrzucił a wy nie piszecie o tym

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>