Kazik o niedoszłej współpracy z PRO8L3Mem i ich twórczości

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Rock
dodano: 2020-11-25 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Kazik niedawno był gościem wywiadu u Bartosza Boruciaka. Jednym z tematów był duet PRO8L3M, który, jak się okazało, zaprosił wokalistę na swój ostatni album "Art Brut 2". Niestety współpraca nie doszła do skutku, a zaproszenie do niej było pierwszą stycznosćią Kazika z twórczoscią Oskara i Steeza. Współzałożyciel Kultu opowiedział, jakie miał odczucia wobec niej.

"Nie jestem w stanie ogarnąć wszystkiego, co się dzieje. Ktoś mówi: 'zobacz, ten koleś od wczoraj ma 140 milionów wyświetleń', a ja patrzę na gościa i nie mam pojęcia, kto to jest. Dostałem taką propozycję w zeszłe wakacje od grupy PRO8L3M, żeby coś tam z nimi wykonać. Nie wiedziałem co to za kapela, nie miałem pojęcia. Wlazłem do internetu, okazało się, że to goście, którzy sprzedają hale wielkości Torwaru. Teraz już wiem. Słuchałem ich muzyki, to bardzo trance’owe, mocno psychodeliczne granie – miodzio" - mówi Kazik.

Wokalista nie podał jednak powodu, dlaczego do współpracy niedoszło. Sprawę te wyjaśnił Steez, który dwa miesiące temu również był gościem wywiadu u Bartosza Boruciaka.

"Trochę nam się skurczył czas. Oczywiście byliśmy gotowi podjąć rękawicę, skoro była to nasza propozycja, ale nie było wystarczająco dużo czasu. Kazik w pewnym momencie był bardzo zajęty jakimiś sprawami, a my rzeczywiście daliśmy bardzo wąskie okno, żeby zrobić coś wspólnie" - mówił Steez, zapowiadając, że dalej jest otwarty na współpracę z Kazikiem.

Oba wywiady możecie obejrzeć poniżej.

*****

Liroy: "Antyterroryści aresztowali mnie na scenie w trakcie koncertu!" (Tourbus S02E01)

Tagi: 

AdamM
Oby się im udało wspólnie coś nagrać.
Cezar
Lubię Kazika i lubię polski HIPHOP, ale nic z tego nie będzie...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>