Bedoes komentuje zaczepkę ze strony Guziora

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2020-12-19 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Parę tygodni temu na swoim Instagramie, Guzior opublikował story, które wielu odebrało jako zaczepkę wobec Bedoesa. Gdy numer "FALA" zepchnął "Rewolucję Romantyczną" z pierwszego miejsca w Polsce na Spotify, szef EVILTWINcorp udostępnił screena z tego rankingu i opatrzył go emoji z ustami, które jest też symbolem nadchodzącej płyty Bedoesa i Lanka. Jak się okazuje, domniemania fanów są prawdziwe, co potwierdził członek SBM ostatnio na swoim instagramowym livie. Raper przyznał, że to nie pierwszy raz, kiedy Guzior go zaczepia.

"Nie będę udawał, że nie widziałem story Guziora, na którym mnie zaczepia. Śmieszne jest dla mnie to, że on dostał pytanie, czy to story miało zaczepić Bedoesa. Tak, miało. To nie jest pierwsza zaczepka Guziora. Już kiedyś mnie zaczepiał, jak pisałem o tym, że na nieświadomce wziąłem dopalacze. Wtedy to wyśmiał. Po prostu on się tym zajmuje. W każdym razie gratuluję mu sukcesu na Spotify, że miał TOP1, z tego, co widziałem kolejny singiel również dobrze mu się przyjął, więc mu gratuluję. To nie zdarza się często, że raper po przerwie wraca i dalej ma taki dobry odbiór. Szczególnie, że ta płyta brzmi jak wszystko, co wydał wcześniej. Ale gratulacje dla niego." - mówi Bedoes.

Poniżej udostępniamy shot z fragmentu live'a, w którym bydgoski raper omawia tę kwestię.

***

Tagi: 

polski rap gówno
chuj nie zaczepka, obaj są łakami, a guzior większym bo jest znany tylko dzięki beefowi z zioło aka zioło zioło gdzie został zniszczony
KMND
Nie ma najmniejszych szans na Beef. Obydwaj zdają sobie sprawę, jakie mają pozycje na scenie i Beef mógłby im potężnie zaszkodzić.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>