Don Istotnie i Proceente oddają hołd brzmieniu Lavoholics

video
dodano: 2020-12-09 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Lavorama" to album absolutnie esencjonalny, ukazujący to, co najpiękniejsze w podziemnej i niezależnej odsłonie hip-hopu. Movement wyrosły wokół Ortegi Cartel stworzył cały szyld Lavoholics, w którym mocną rolę pełni Proceente - teraz właściciel Aloha Entertainment pojawia się gościnnie w singlu Dona Istotnie i Foxsa, oddającym hołd właśnie klimatom Lavo.

Hasło "Nie ma emocji, nie ma rapu" nadal obowiązuje, a Procent wspomina też wyjątkowy koncert Lavo w warszawskim Palladium...

Znany ze współpracy m.in. z Te-Trisem, Disetem czy Nerwusem raper Don Istotnie zwiększa swoją aktywność twórczą a najbliższym projektem spod jego szyldu będzie duet z producentem Foxsem. Album "801" ukaże się już 21 grudnia.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Don Istotnie / Foxs feat. Proceente - Na Bok (Official Video)

Real HH 90
Don Istotnie i Proceente i Lavoholics co do pierwszego pierwszy raz słyszę i jest na Plus, Proceente to znam jego twórczość nie od dziś Szacuneczek pamiętam jak dziś jak byłem na festiwalu w Łodzi Hip Hop Arena pierwsza edycja Proceente prowadzenie miał tam było zakurwiście to wspominam, Lavoholics - Nie ma emocji nie ma rapu kurde to jest kawałek który nigdy mi się nie nudzi po prostu zakurwiście brzmi na słuchawkach, Ortega Cartel legenda kto zna to zna i to jest dla mnie rap.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>