DJ Premier o współpracy z DMX-em: "Cały czas do niej dążę"

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-12-07 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Legendarny producent, mimo współpracy z ogromną ilością raperów, nigdy nie miał okazji do kooperacji z innym reprezentantem Nowego Jorku, DMX-em. DJ Premier w rozmowie z Tomem Segura w jego podcaście Tom Talks ujawnił, że cały czas dąży do złapania kontaktu z autorem klasycznego "It's Dark and Hell Is Hot" i nagrania wspólnego numeru.

"Zawsze chciałem pracować z DMX-em. Dążę do tego od dłuższego czasu." - mówi Preemo. - "Teraz moim kontaktem jest Swizz Beatz. Zawsze, żeby zorganizować jakąś współpracę, utrzymuje kontakt z kimś ważnym z obozu rapera, z osobą, która ma na niego wpływ. Dlatego będę polegał na Swizzym."

Swizz Beatz to przyjaciel DMX-a, z którym zna się od początku jego kariery i z którym sam rozpoczynał przygodę z muzyką. Odpowiada m.in. za produkcję jednego z najgłośniejszych singli rapera "Ruff Ryders' Anthem".

Prowadzący przyznał, że świat tego potrzebuje i taka współpraca powinna zostać zrealizowana.

Poniżej możecie zobaczyć pełen podcast, w którym producent m.in. wskazuje aktualnie swoich ulubionych MC.

Tagi: 

Kuciapens kuciapnik
No kurwa najwyższy czas uszaty pierdzie.
Real HH 90
DMX zawsze ma u mnie duży plus uwielbiam jego nigdy go nie skreśliłem jako rapera zawsze go lubiłem i lubię a Dj Premier no to wiadomo żyjąca legenda uwielbiam wszystko co wychodzi spod jego ręki.
Słownik
Szkoda,że słownik nie wyszedł spod jego ręki.Przydał by ci się.
Real HH 90
Słownik szkoda na ciebie człowieku słów i tak nie przejmuje się twoim komentarzem bo mógłbym ci tu napisać trochę gnoju a nie mogę więc zachowam się jak na milczeniu owiec sraku.
Zyrandol
DMX Mistrz . Wszystkie płyty zajebiste
555
Dobrze. Niech cisną. Dla kazdego respekt. Tyle ze dmx zazwyczaj inne bity uzywa niz premier robi. Z pewnoscia by dobrze pojechal na glosnym bicie.
Dmxfan
Czekam aż poprawcie to, że DMX nie jest reprezentantem Nowego Yorku tylko Baltimore. Czemu wprowadzanie czytelników w błąd? O gościu powstały serki stron a Wy nie potraficie zweryfikować jednej kluczowej informacji. Trochę wstyd...
Mateusz Natali

Zarówno Wikipedia jak Allmusic podają Mount Vernon NY to po pierwsze - a po drugie miejsce urodzenia i bycie reprezentantem jakiejś sceny nie muszą być tym samym. Preemo pochodzi z Houston a mimo tego całą karierę działa na scenie nowojorskiej i jest rozpatrywany w kontekście najwybitniejszych eastcoastowych producentów, tak samo np Marco Polo urodzony w Kanadzie od lat mieszka w NY i tam działa.

Real HH 90
Mateusz jak zwykle wielki szacunek dla Ciebie wyjaśniłeś w bardzo dobry sposób to kolesiowi który ma pojęcie o rapie wogle daje przykład Tupac Amaru Shakur urodził się w NY a reprezentował Zachodnie Wybrzeże West Coast.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>