Run The Jewels feat. Greg Nice i DJ Premier "Ooh LA LA" - pierwszy singiel z RTJ4!

Run The Jewels zaprezentowali klip do nowego singla „Ooh LA LA” (feat. Greg Nice i DJ Premier), który jest pierwszą zapowiedzią oczekiwanego nowego krążka „RTJ4”.

Teledysk został nakręcony na początku marca, tuż przed uderzeniem wirusa Covid-19 i  był już wtedy komentarzem do podziałów klasowych i kapitalizmu, tematów, które zostały teraz uwypuklone jako pilniejsze i ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. W kawałku gościnnie pojawiają się legendy hip - hopu Greg Nice i DJ Premier oraz wokalista Rage Against The Machine, Zack de la Rocka.  Teledysk, który jest prawdziwym świętem oporu, jest pełen tancerzy, balonów i płonących pieniędzy.

Duet opowiada o powstaniu klipu: „Nakręciliśmy ten teledysk zaledwie kilka tygodni przed uderzeniem pandemii nie mając pojęcia, co przyniesie przyszłość. Z perspektywy czasu to niemal cud, że udało nam się to sfinalizować. Gdy myśleliśmy nad koncepcją tego obrazka z naszymi przyjaciółmi Vanessą i Brianem Beletic, wyobrażaliśmy sobie świat w momencie, gdy odwieczna walka klas się właśnie zakończyła. To był dzień, w którym miłość, empatia i społeczność zwyciężyły siły, które oddzielały nas od siebie, stworzone przez człowieka”

„Ooh LA LA” pojawia się także w finale najnowszego sezonu hitowego serialu „Ozark” (Netflix).

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Run The Jewels "Ooh LA LA" feat. Greg Nice & DJ Premier (Official Music Video)

Kuciapens Kuciapnik
czy to hip hopy czy to juz rapy?
A
Warto dodać, że refren to cut z klasycznego "DWYCK" Gang Starra.
Tomasz
no tak, dzisiaj to trzeba dodawać, żeby skumali :)
Fakekillers
Nice n smooth super kapela! Antyki rzadza!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>