Public Enemy wrócili z albumem! Nas, Cypress Hill i DJ Premier wśród gości

Legenda hip-hopu Public Enemy przedstawia nowy album „What You Gonna Do When The Grid Goes Down?”. To pierwsze wydawnictwo grupy po powrocie do wytwórni Def Jam Recordings.


Na krążku można usłyszeć zestaw znakomitych gości, m.in. Nas, YG, Rapsody, DJ Premier, Black Thought, Questlove, Cypress Hill, Run-DMC, Ice-T, PMD, George Clinton, Daddy-O, Jahi, The Impossebulls oraz Mike D i Ad-Rock z Beastie Boys.

Album „What You Gonna Do When The Grid Goes Down?” jest promowany przez singiel „Fight the Power: Remix 2020” - to nowa wersja stworzona przez Public Enemy wraz z Nasem, Rapsody, Black Thought, YG, Jahi i Questlove na potrzeby 2020 BET Awards w czerwcu. Na krążku znajdzie się także „State of the Union (STFU)” wyprodukowane przez DJ Premiera. W kawałku artyści bez ogródek wytykają Donaldowi Trumpowi szkodliwe konsekwencje jego destrukcyjnych rządów.

Pełną tracklistę albumu znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych.

Public Enemy - Fight The Power (2020 Remix) feat. Nas, Rapsody, Black Thought, Jahi, YG & QuestLove

Real HH 90
To zajebista sprawa że Public Enemy wydało nowy album słuchałem tych dwóch nowych kawałków są zajebiste od początku jestem fanem Public Enemy,a po za tym nowe albumy wydali:Paris – Safe Space Invader,Arrested Development - Don’t Fight Your Demons,Nappy Roots - 40RTY,Sadat X /Agallah -The Gods Have Arrived,no i czekam z wielką przyjemnością i niecierpliwością na nowy album Lords Of The Underground - So Legendary to są moje albumy na moje uszy.
Co ty teal hh 90
To nie hip hop,Bedoes,Szpaku,Białas i nowa scena w usa kolorowe teledyski ,audiotuny to jest prawdziwy rap.
Real HH 90
Co ty teal hh 90 nie teal tylko real typie dla ciebie to może nie jest hip hop a dla mnie bedoes szpaku to nie jest rap bo Białas jest ok do niego nic nie mam każdy ma swoje gusta ja nie mam 15,14,17 lat żeby słuchać tego co dzieci w twoim wieku dla ciebie ww ludzie są dla ciebie rapem a dla mnie rap to jest właśnie Public Enemy.
Big L
Białas raperem???Jestem fanem HH lat 90,i uwarzam że Białas to ten sam poziom co Bedoes,Szpaku ,Major itp czyli słabizna.Raperzy dla młodych bez szczerości.
FRU
Dzieki za info o Arrested i Nappy. Gdzie czytasz o nowosciach oprocz tej strony i HipHopDX?
Real HH 90
No nie mogę się zdradzić no bo co by pomyślał cały Popkiller są strony o nowościach płytowych z Stanów w necie to że na Popkiller są nowości płytowe to nie oznacza że tylko tu a o Hiphopdx słyszał ale tam nie sprawdzałem jeszcze napiszę tak słucham dobrej muzy od zawsze a te rzeczy które wymieniłem to jest mały procent tego co sprawdzam na co dzień.
AK47
I to jest wiadomość! Utwór z Preemo kozak!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>