Kobik odchodzi z BOR Records - Paluch komentuje i wyjaśnia

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-07 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Domniemania o odejściu Kobika z BOR Records okazały się prawdą - raper od teraz będzie wydawał przy wsparciu Warner Music Poland. Wiele osób odebrało to jako odejście z ekipy, czyli BORCREW, na co od razu zareagował Paluch. Szef BOR potwierdził, że Kobik pozostaje w ekipie, a hashtagi pod nowym postem krakowskiego rapera zdają się to tylko potwierdzać.

"Zanim zaczniecie zadawać milion pytań. Gedz, Sarius i Kobik to gracze z BORCREW, którzy nie są wydawani w BOR Records. Z Gedzem i Kobikiem wykonaliśmy plan i czas na zmiany. To normalne. Życzę powodzenia i wspieram." - pisze Paluch. - "'Nowe' twarze w BOR Records pracują nad materiałami i wniosą dużo świeżości."

Poznański raper ponadto udostępnił nowy kanał Kobika i zachęcił fanów do subskrypcji.

Mimo wszystko komentarz stał się obiektem kolejnych spekulacji. Fani zauważyli, że jako członek BORCREW nie został wymieniony Szpaku, który odszedł z BOR Records w zeszłym roku i założył swój sublabel GUGU, wspierany przez Universal Music Polska. Wszystko wskazuje, że drogi Palucha i rapera z Morąga mogły więc rozejść się na dobre.

Kanał Kobika znajduje się pod adresem https://wmg.lnk.to/KobikYT a kolejny singiel ma pojawić się tam w przyszłym tygodniu.

Screeny wpisów Kobika i Palucha znajdziecie poniżej.

Galeria

Tagi: 

Co
Co na to Kobik?
nigga69
Jak dla mnie BOR ma strasznie slaba ekipe, kobik, gedz, sarius, jedynie szpaku wylecial z gniazda jesli chodzi o bor tak naprawde to przerosl palucha jesli chodzi o popularnosc
Poligon
Jedyne co jest słabe to Twój komentarz ;) Zenek Martyniuk też jest popularny
Elos
Znam tego kobika. Pamietam jak byl mlodszy i latal po podgorzu getta z innymi malolatami
Ricardo
Paluch próbuje zachować się z klasą a to malolactwo które najpierw wybija się dzięki niemu a potem przychodzi gdzieś indziej bo większy hajs to gowniarstwo pomieszane z frajerstwem...tfu pluje na was zakłamane łąki piosenkarze popu...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>