Sobota o walce z Jongmenem: "Takie starcie nie wchodzi w grę"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-19 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Wczoraj odbyła się pierwsza konferencja gali Fame MMA 8, na której zobaczyliśmy m.in. Sobotę, którego czeka pierwsza walka na ringu z Filipkiem. Raper został zapytany przez konferansjera, czy jest szansa na jego walkę z Jongmenem, z którym przebywa w otwartym konflikcie. Były reprezentant StoproRap przyznał, że taka walka nigdy się nie odbędzie.

"Takie starcie nie wchodzi w grę w przyszłości. Ten facet nie zagrał ze mną honorowo i fair play i taka walka – honorowa i fair play – mu się nie należy. A dokładanie się do jego budżetu też nie jest moim zadaniem." - mówi Sobota.

Cały zapis konferencji możecie zobaczyć poniżej.

Sobota cut

Tagi: 

reklama
Kazek
Walka nie wchodzi w grę, bo w pizde dostałby w ciągu 30 sekund
M.
Kazek powinien się nazwać Kozak jak z ciebie taki kozak to idź na tą jebaną galę fame MMA i walcz z tym Jongmenem tutaj to jesteś Kozak a tam dostałbyś w 20 sekund bombę na ryj i byś płakał żeby cię już nie bił.
Kazek
Wole iść i zawalczyć niż być fanem gangsta-rapera, który nawija o ulicy a sam chodzi na psy i zeznaje na bliskich
Real HH 90
Jak i do Soboty Jongmena i Filipka czy też Resta z Dixon37 nic nie mam jak i do innych raperów którzy uczestniczą lub uczestniczyli w tej gali ale ta gala od początku jest dla mnie żałosna i kompletnie pozbawiona jakiejkolwiek ducha sportu takiego jak to jest np.w KSW UFC czy też MMA tam to jest i to lubię ale ta galę bez komentarza no i jak ludzie mogą to uwielbiać tzn tą galę w której występują prawie same zjeby z YouTube albo celebryci netu.
Aqqa
Skoro ta gala się nazywa "FAME MMA" to chyba logiczne że tu nie chodzi o sport tylko o walki celebrytów i youtuberow. Chcesz sport oglądać to wypierdalaj UFC oglądać a nie narzekać że ktoś kto trenuje 3 miesiące nie umie się napierdalac jak różal.
Do Real HH 90
Popieram, dajcie se spokój... Chyba, że lanie frajera bez konsekwencji... Haha
Leon  z czaplinka
Sobota za Ciebie mogę stanąć do tego pojedyku z tym chłopem Jongmenem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>