Sobota odpowiada Filipkowi i mówi o zmianach w ostatnim roku

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-17 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Filipek i Sobota zmierzą się na nadchodzącej gali Fame MMA. Pierwszy z nich zaczął podgrzewać atmosferę pierwszą zaczepką, na co reprezentant Szczecina odpowiedział, po czym opowiedział, jak wyglądał mijający rok z jego perspektywy oraz jak wygląda jego podejście do muzyki.

Filipek postanowił podgrzać atmosferę na swoim Instastory krótki wpisem: "Sobota będzie bityyyyy". Sobota szybko odpowiedział, publikując screen wpisu Filipka i komentując: "Jak ja będę bity, to ty będziesz tańczył jak ci te bity zagrają". Screeny obu wpisów znajdziecie na dole newsa.

Potem Sobota opowiedział, jak wyglądał rok 2020 z jego perspektywy, podziękował paru osobom, które pomogły mu w przygotowaniach do gali oraz zdradził, jak aktualnie zapatruję się na kwestie muzyczne.

"W sumie mija rok od kiedy nie kolęduje, nie wstaje z kacem, ani nie mam potrzeby uciekać z domu, żeby kołować dziada. 21 listopada podczas gali FAME MMA  to zajebisty dzień aby ten rok świętować! Będzie wpi**dol!" - pisze Sobota na swoim facebookowym profilu. - "Nurtuje mnie tylko kwestia muzyki. Mówicie, że chcecie tego Sobusia, więc się zastanawiam czy nie dać Wam chociaż jednej nuty od siebie?"

Gala odbędzie się 21 listopada w formacie pay per view.

W sumie mija rok od kiedy nie kolęduje, nie wstaje z kacem, ani nie mam potrzeby uciekać z domu, żeby kołować dziada. 21...

Opublikowany przez Sobotę Sobota, 17 października 2020

Galeria

Tagi: 

Nasir Jones
Filipek to nie rap tylko wytwór rynku co każdy wie.Sobota?Kurde nadal to są pomówienia,bo dowodów na niego jeszcze nie ma.Przynajmniej oficjalnie.A co do takich gal to tylko ludzie o IQ szympansa biorą w nich udział.
o ja cie...
Dobrze to skomentował Wini w wywiadzie z Płocente - celebryty zaczynają trenować przed Fame MMA a tu przecież nie chodzi o walkę a o zrobienie z siebie idioty przed widzami. Ha ha ha!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>