Żabson prezentuje "klubowy banger, z okazji zamknięcia klubów"

"ULALA" to kolejny z tegorocznym singli Żabsona, który tym razem do współpracy zaprosił Beteo i dwójkę newcomerów, Young Leosię, będącą wcześniej DJ-ejką Żaby, i Borucciego, producenta znanego ze współpracy z Taco Hemingwayem. Co ciekawe, zwrotka Borucciego została w całości nawinięta po holendersku, ponieważ tam producent się urodził i wychował. Za produkcję tego numeru odpowiada Deemz.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Żabson - ULALA feat. Young Leosia, Beteo, Borucci

polski rap gówno
spodziewałem się, że to może być chujowe, ale postanowiłem dać szansę i przesłuchać. no i takiego gówna to bym się nigdy nie spodziewał, jak ktoś mógł wpaść na pomysł, żeby to opublikować publicznie?
cli
klip trochę mi przypomina wideo do "Popstar" Drake-a, -dupeczki są, - drogie samochody są - willa jest z tym że tu ktoś się bawił nasyceniem kolorów i wszystko jakieś takie blade jest
o ja cie...
Żabson - kolejny, po Kukonie i większości "nowej fali", gość, którego fenomenu nie kumam. Miałkie, infantylne, wręcz głupie teksty. Banalny, irytujący głos. No i ta homoseksualna stylówa. Klient jest tak bardzo zwyczajny i nijaki. Takich "nagrywaczy" są w tym kraju tysiące. Dlaczego on odniósł sukces? Niepojęte. Wy, jego słuchacze, za kilka lat gdy trochę podrośniecie, zaczniecie się grubo wstydzić, że słuchaliście takiego chłamu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>