Floral Bugs: "OKO" Palucha to dla mnie przełomowy album (Popkillery 2020)

fot. Young Sandi

Floral Bugs dotarł do nas na galę będąc 2 dni przed premierą swojej "Nowej Sztuki" - w rozmowie opowiedział o wrażeniach oraz swoim faworycie na Album Dekady.

Zgodnie z wcześniejszym komunikatem pracujemy obecnie nad remontażem gali. W najbliższych dniach opublikujemy Wam wybrane fragmenty Popkillerów 2020, by na koniec zaprezentować zapis całej ceremonii pozbawiony błędów i problemów technicznych.

Rozmawiał: Yurkosky

Zdjęcia: Filip Mokrogulski

Montaż: Maksymilian Grela

#Popkillery2020 #dowhatmovesyou

Poniżej też fotorelacja zza kulis gali [zdjęcia: Tomasz Karwiński (1-68), Dominik Czubak (69-95), Dagmara Szewczuk (96-97), Marcin Oliva Soto (98-108), Young Sandi (109-112)]

Floral Bugs: "OKO" Palucha to dla mnie przełomowy album (Popkillery 2020)

s.
Co ziomek za koncert w katowicach odjebał! Jebany jest na scenie przekozakiem. Pamietam jak na DOPEach ze Słoniem tam biegał kaś z tyłu a teraz takie rzeczy! szacum
Anonim
Hahaha co za typ jakieś oko jakiegoś tam palucha przełomowym albumem co za ludzie. Przełomowy album to jest oxymoron albo flockaveli.
ddfsfs
Kurwa oko przełomowym albumem hahahha, a popkiller tak głęboko w dupie palucha, że jeszcze to przyklepują. Przecież to już jest współczesny rap, a w tym okresie było dużo dobrych i lepszych płyt. Na tamtej płycie są dobre 3,4 kawąłki reszta zapychacze. Ludzie z innej ery pierdolą o przełomowych album w polskim rapie, dramat.
A1
Śmieszna ta gala gdzie tacy ludzie jak OSTR Peja Słoń Ero gdzie ich klipy do nominowania kpina.
Mateusz Natali

Wszyscy byli dostępni do głosowania w nominacjach (a Peja i Ero znaleźli się w top 5), zapraszamy do głosowania za rok jeśli chcesz by Wasze topki wyglądały inaczej ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>