Paluch o wygranych Singlach Dekady, nowym albumie, Biszu i kondycji sceny (Popkillery 2020)

fot. Tomasz Karwiński

Świeżo po odebraniu dwóch nagród za Single Dekady Paluch dał się złapać na rozmowę, w której skomentował wyniki gali Popkillery 2020, puścił sporo ciepłych słów w stronę Bisza oraz zdradził jak idą prace nad nowym albumem.

Rozmawiał: Mateusz Natali Zdjęcia: Filip Mokrogulski Montaż: Maksymilian Grela

Paluch o wygranych Singlach Dekady, nowym albumie, Biszu i kondycji sceny (Popkillery 2020)

FRU
Kamerzystą miotały emocje po gali jeszcze ^^
Anonim
Mówiłem że beka będzie, rap po polsku ciągle jest w słabej kondycji ale przez tą dekadę wyszło dużo rzeczy niektóre nawet warte uwagi a singiel dekady to jakiś farmazon od kciuka, polska ostają prawdziwego rapu for real.
s.
Panowie, zajebista gala, kawał dobrej roboty. Nie przejmujcie sie tymi komentarzami, ze cos nie tak, że obsówa, że kiedyś było lepiej... wiadomo znajdzie się pare niedociągnięć ale i tak szacun za wszystko w chuj!! Beka jak Adma (pewnie musiała) coś nawijała co jakiś czas o maseczkach itp a Bilon woła Steeza ze sceny na gibona :) jebać kowid ;)
Nasir Jones
Kondycji sceny?Scena jest zniewieściała taka prawda.Towarzystwo wzajemnej adoracji.No ,ale jakie pokolenie tacy MC.Pieniądz wygrał z rapem taka prawda.90% MC jest zakłamana.Śmieszy mnie jak stazi MC występują albo zapraszają takich po których kiedyś jechali. No ,ale trzeba gdzieś się pokazać ,żeby sprzedaż jako tako szła.To już nawet nie jest śmieszne,tylko żałosne i przykre.Jak moi idole z drugie połowy lat 90 wchodzą w dupska dzieciom i you tuberom.
Anonim
Hmm wymień któregoś, bo poza rysiem nikt mi do gllwy6nie przychodzi

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>