Mr. Polska i Bedoes gonią marzenia - wspólny singiel

dodano: 2020-06-12 18:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Gdy Mr. Polska jeszcze na początku polskojęzycznych nagrywek propsował w naszym wywiadzie Bedoesa można było spodziewać się, że prędzej czy później dojdzie do ich wspólnego numeru. Dostajemy go dziś, w momencie premiery debiutanckiego polskiego LP Mr. Polski "Bajki na dobranoc".

Dlaczego jednak akurat ten kawałek będzie promowany teraz? „Wybrałem ten numer, bo to mój ulubiony utwór z albumu. Myślę, że fajnie jest się pokazać z drugiej strony, to znaczy – ludzie znają mnie jako zwariowanego gościa, a w Marzeniach mam coś do powiedzenia” – zdradził Mr. Polska.

Do kawałka dołączony jest także teledysk, który raperzy nagrali w Toruniu. „Bardzo się cieszę z tego, że mogliśmy razem coś fajnego zrobić i nagrać klip w Toruniu, ponieważ stamtąd pochodzę” – dodaje raper, który po sukcesie w Holandii postanowił zaatakować polską scenę.

Mr Polska, Bedoes - Marzenia (prod. Abel de Jong, Boaz de Jong) [Official Video]

Tagi: 

kempofan
Stękają i stękają , wybitnie hujowa muzyka popularna. Rapkiller.pl
Real HH 90
Mateusz wytłumacz mi dlaczego Mr.Polskę i Bedoesa uważają za raperów bo jak dla mnie jako fana rapu z stażem ponad dwudziestoletnim nie uważam ich za nich bo to dla mnie zwykli wokaliści na auto tune a ludzie uważają ich za raperów ale to moje zdanie ja odróżniam rap od śpiewu a to ewidentnie jest śpiew pod auto tune to jakby Mursa porównać do Travisa Scotta.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>