Mr. Polska - pierwszy polski wywiad z holenderską gwiazdą!

video
dodano: 2018-03-18 18:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Mr. Polska to jedna z najbardziej intrygujących postaci na europejskiej scenie muzycznej, kompan Boaza Van De Beatza z Nouveau Riche, do tej pory współpracujący też m.in. z Yellow Claw czy Riff Raffem. Ksywka tego holenderskiego rapera nie jest przypadkiem - ma on polskie korzenie (urodził się w Toruniu a do Holandii wyemigrował gdy miał 3 lata), które dumnie podkreśla w utworach czy teledyskach, a jego twórczość to szalona jazda bez trzymanki i mieszanka pozornie skrajnych klimatów, od rapu po dutch-trap, które łączy jedno - nieskrępowana niczym zabawa!

Na holenderskiej scenie Mr. Polska osiągnął chyba wszystko, teraz pora na działania na ojczystej ziemi! Z raperem spotkaliśmy się na planie singla DJ-a Frodo, w którym pojawił się wspólnie z P.A.F.F.'em, Young Igim i Malikiem Montaną i przeprowadziliśmy z nim pierwszy polskojęzyczny wywiad...

Jak doszło do tak zakręconej muzycznej kooperacji? Czy to jednorazowy strzał czy Mr. Polska planuje podziałać więcej na polskiej scenie? Jak wspomina swój pierwszy występ w Polsce? Co głównie różni polski i holenderski rynek muzyczny? Jaki jest powód tego, że Holandia jako mały kraj ma tak mocną scenę muzyczną, znaną również za Oceanem i nawiązującą takie kooperacje jak Yellow Claw z DJ-em Mustardem, Tygą i Ty Dolla $ignem? O tych i innych kwestiach w naszej rozmowie!

Rozmawiał: Mateusz Natali

Za pomoc w przeprowadzeniu wywiadu dziękujemy ekipie Marathon.

Tagi: 

filozof
siedzimy z misterem polską :)
haha
a numer z ptp z 2014 roku ty popkilerowska spierdolino?
Oyche Nataliz
Rondel, nie pierdol, przecież w zeszłym tygodniu juz był w wywiad u Numera.
TERMINATOR 3000 BRUTTO
W Czwórce Numer Raz był pierwszy. Natali trochę pokory.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>