Sobota odpowiada na Hot16Challenge2 i dodaje "Kończę z rapem"

Głośno było ostatnio o konflikcie Soboty z Jongmenem i ostrych zarzutach w stronę pierwszego z nich. Teraz Sobota nawiązuje do sprawy przy okazji swojego Hot16Challenge2.

Surowa i bezkompromisowa zwrotka wzbogacona jest komentarzem, w którym szczeciński raper napisał: "Kończę z rapem, macie tu moją 16. Cieszcie się k**wy dopięliście swego. Być może się więcej nie zobaczymy, EssA!!!"

Sprawdź też:

Wszystko o Hot16Challenge2, nasze podsumowania i dotychczas opublikowane zwrotki

Sobota publikuje oficjalne oświadczenie odnośnie zarzutów

A dowody
Wciąż,nie ma ,że Sobota sprzedał.A cyganowi Jongmenowi to nie wierzę
Król Midas
Link nie działa, czyżby skończył się szybciej!?
Łogdan Bazuka
Creepy te 60 challenge 60busia, patrzy w ten telefon jak w ziemię. W kamerę boi się spojrzeć, a co dopiero w oczy. U niego wszystko si ? Widocznie rozprucie się i zagonienie swojej żony na policję jest wg 60B si. Mi się wydaje że Wini sprzedał te całe stopro że względu na 60bote. Dotarło to do winiego i wiedział że jak ta afera wyjdzie to i jemu się dostanie i sprzedał te jego kawałki w ostatnim momencie, brawo grubasku.
Morfeusz
Czyli według ciebie bardziej si było by naje jej garści? Przy młodym albo zaczol ją wyzywać od różnych. Widzisz może chłop miał tak w domu i nie chciał dawać własnemu synowi podobnego przykładu pomys o tym. Będąc młodym możesz nie wiedzieć jeszcze tego ale kobiety też potrafią się znęcać nad facetem i robić dym na chacie o każdą bzdurę. Co do Winiego czy ty bys sprzedał swój biznes tylko dlatego bo jeden z podopiecznych odjebał wikse czy pozbył się delikweta to chyba prosta odpowiedź. Co do 60 to nie wiem i w sumie mało mnie to obchodzi ale śmieszą mnie takie moski jak ty co to głośno szczekają za klawiaturą a w podobnej sytuacji postępują dokładnie tak samo. Pokój

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>