11 newschoolowych zwrotek z Hot16Challenge2

dodano: 2020-05-19 22:30 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 1)
Bober, VNM, Liroy

#Hot16Challenge2 to temat obecnie przodujący w Internecie. Świadczą o tym wyświetlenia i setki nagranych zwrotek. Niedawno informowaliśmy Was, że polski hip-hop zebrał 1 000 000zł na walkę z koronawirusem. Mimo uzbierania tak wysokiej kwoty, na stronie zbiórki regularnie pojawiają się nowe wpłaty. Skoro beef możemy uznać za wygrany, czas przyjrzeć się dokładniej zaprezentowanym gorącym szesnastkom. Niedawno prezentowaliśmy Wam 10 oldschoolowych zwrotek, dziś czas na newschoolowe szesnastki. Tak, jak w przypadku staroszkolnych zwrotek - skupimy się na brzmieniu i klimacie a nie metryce autorów.

Piotr Cartman

Reprezentant QueQuality nie bierze jeńców na potężnym bicie Senso, którego pozazdrościłby Denzel Curry. Cartman, zgodnie z ideą pierwszej edycji, serwuje nam przekrój swoich umiejętności.

Kobik

Charakterny, dumny, niekiedy buńczuczny. Te przymiotniki tyczą się nie tylko Kobika jako rapera. Gorącej szesnastce autora OPUS DEI  należy wytknąć pewną powtarzalność w całościowym ujęciu jego twórczości. Mimo to nie można odmówić znaku jakości. 

Gedz

Nie jest tajemnicą, że Niebo Nie Jest Limitem, a Gedziula to jeden z największych talentów swojego rapowego pokolenia. Udowadniał to przy okazji 247365Bohemy, przypomniał o tym swoim #Hot16Challenge2.

Oki

W młodowilczej sylwetce porównywaliśmy Okiego do Joey'a Bada$$a, wskazując na jego umiejętność łączenia starego z nowym. 22-latek nienagannie radzi sobie nie tylko nawijając snippet kolejnego albumu. Oki zaraża energią i bijącą od niego zajawką.

Opał

Jedni nawijają na ulicy, drudzy na dachu. Opał rymuje podczas jazdy samochodem. Za nic mając zasadę za piętnaście trzecia, raper rzuca punchline'ami łamiąc ograniczenia prędkości, prowadząc do crash testu. 

B.R.O

Po ostatnich ruchach artystycznych, trudno było spodziewać się tak hardego B.R.O. Podczas pierwszej edycji #Hot16Challenge udowodnił środowisku, jak zdolnym raperem i producentem jest. 6 lat później, nie bawi się już w przepychanki, prezentując dobrze złożoną i wzorowo nawiniętą zwrotkę.

Bober

Dwukrotny mistrz WBW jakoś bawi się świetnie nawijając swoją gorącą szesnastkę. Przy okazji ironizuje, przechwala się i dzieli swoim poczuciem humoru, obracając je w wieloznaczne punche.

Barto'cut12

Polskie podziemie może się poszczycić wieloma oryginalnymi personami. Jedną z nich niewątpliwie jest Barto'cut, który już od dawna powinien figurować w szerszej świadomości odbiorców.

Liroy

Największa niespodzianka dzisiejszego zestawienia, wybór celowo przewrotny oraz przykład na to, że stara i nowa szkoła to terminy umowne. Legendarny Scyzoryk, niedawny poseł na Sejm, pokazuje, że mimo ciszy wydawniczej, rapowanie wciąż jest mu bliskie. Nawet na cykających podkładach ze świeżym sznytem.

VNM

Po emocjonalnym singlu Hope for the best, cała scena skierowała oczy ku Venomowi. Raper postanowił odnieść się do tych reakcji podczas #Hot16Challenge2, po raz kolejny pokazując pazur.

Young Igi

Igor daje tu doskonały dowód na to, że gęste obudowanie wokalu efektami nie jest w jego przypadku zasłoną, a instrumentem. Wjeżdża jak po swoje łącząc świeży vibe z surową formą i bawiąc się wokalem, jego tempem, brzmieniem i skacząc z energicznych linijek na delikatnie podśpiewywane.

YOUNG IGI #HOT16CHALLENGE2

Sprawdź też:

Wszystko o Hot16Challenge2 i dotychczas opublikowane zwrotki

10 oldschoolowych zwrotek z Hot16Challenge2

10 pozytywnych i oryginalnych zwrotek z Hot16Challenge2

11 podziemnych zwrotek z Hot16Challenge2

Real HH 90
No kurde ja już mam dość tej#16 hot najpierw było ok ale teraz jak zwykle wzięły się za to osoby które nie powinny brać w tym udziału nie chodzi mi tu o raperów czy też dj ale wiadomo o kogo mi chodzi YouTube aktorzy itp no i paru nie raperów np Szpaku young igi zabson young multi itp normalnie Śmiech Na Sali i na dodatek politycy to już gruby Śmiech Na Sali bez komentarza zbędnego

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>